Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú a letöltési...

Miért lassú a letöltési sebességem?

Figyelt kérdés

Vodafone 500-as internetem van, és amikor Surfshark VPN-t használok a torrent csak 150 kbps-al tölt le. Csak a torrent ilyen lassú, ha máshonnan töltök le pl. Steam, Battle.net akkor teljes sebességgel szedi.

Már írtam a Surfshark supportnak, ők azt mondták kapcsoljam ki az auto connect DNS-t, és állítsam be az OpenDNS-t, de semmi változás.

Próbáltam már különböző szerverekre csatakozni: NY, LA, Miami, Atlanta, Magyarország, valamint NordVPN-nel is kipróbáltam, de semmi változás. Gyári beállításokra állítottam a qBittorrentet, de úgy sem javult meg. Kb. fél évvel ezelőtt kezdődött ez az egész, addig jó volt, nem volt szupergyors, de korrekten töltött 2 MB/s-al. Asus RT-AX92U routerem van, és OpenVPN UDP protokolt használok a VPN-hez. Mi lehet a baj? A szolgáltató korlátoz le valamit? Esetleg a routerben állítódott el valami magától?


Speedtest kép: [link]

Torrent letöltés kép: [link]



2022. okt. 10. 21:33
 1/5 fersk ***** válasza:
100%
Magyarországon nem tilos a letöltés. Miért használsz VPN-t?
2022. okt. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amerikai IP miatt kell nekem, nem a torrenthez, de nem akarom ki-be kapcsolgatni minden letöltéskor.
2022. okt. 11. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai VPN-en keresztül ne várd, hogy a torrent gyors legyen...
2022. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

VPN-eknél általában minél magasabb előfizetési csomagot veszel, annál magasabb sebességet érhetsz el

Ha free csomagban vagy, akkor ennyi a max

2022. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A budapesti szerver is ilyen lassú volt sajnos, és nem ingyenes VPN, előfizettem rá. Az OpenVPN protokoll miatt lenne ilyen lassú?
2022. okt. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!