Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Gmail-en el szeretném...

Ha Gmail-en el szeretném küldeni ugyanazt a levelet száz címzettnek, de úgy hogy ne lássák azt hogy más címzett (pl. "titkos másolat") is megkapta ezt a levelet, akkor azt hogy lehet beállítani?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, ahogy kérdezed, azaz titkos másolatként legyenek a címzettek felvéve
2022. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát de akkor pont az a baj, hogy megjelenik az e-mailben hogy címzett: én és titkos másolatok. Ezt a titkos másolatot kéne hogy ne jelenjen meg az e-mailben amit kap.
2022. okt. 13. 13:56
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
A legegyszerűbb, ha írsz egy scriptet, ami egy ciklussal végigmegy a címzetteken és egyesével kiküldi a leveleket.
2022. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2/

A titkos másolat attól titkos hogy önmagán kívül a többi titkos címzett nem látszik. A fogadónál. A küldőnél myilván látszódni fog.

2022. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mi az a script és hogy írok? Ez valami vicc gondolom valami informatikustól.


Hát pont az a baj, hogy látszódik hogy más is (nem tudom azt írja-e hogy címzett: én és 99 titkos másolat) megkapja ugyanazt a levelet. Hogy kell, hogy ne látsszon?

2022. okt. 13. 18:28
 6/17 anonim ***** válasza:

#5

Nem írja. Ez a különbség a CC, és a BCC között.

A CC sima másolat. Itt látszik a többi címzett.

BCC (Titkos másolat) - Itt mindenki úgy kapja meg a levelet, mintha ő lenne az EGYEDÜLI címzett.

2022. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
BCC-t hogyan kell? Gmailen elküldtem három e-mail címemre egy e-mailt úgy hogy volt egy fő címzett és a többi titkos másolat, de kijelezte a titkos másolat e-mail címeknek, hogy volt egy fő címzett. Ezért küldtem egy levelet három címzettnek úgy, hogy mindenhárom címzettet titkos másolatba tettem. Ez úgy jelent meg nekik, hogy Küldő: <a nevem>, címzett: titkos másolat: én. Azt hogy kell beállítani, hogy rendes címzett legyen, ne "titkos másolat: én"?
2022. okt. 14. 12:23
 8/17 anonim ***** válasza:

Szájbarágós verzió:

CC - Carbon Copy = Másolat

BCC - Blind Carbon Copy = Titkos másolat


Gmail telefonon.

Címzett: üresen hagyod. Kisfület lenyitod.

Titk. más. : Ide írod a címzetteket.

A Tárgy, és a Levélírás a haladó tanfolyam része.

A Feladó mezőt nem módosíthatod.


A címzettnél mejelenik a te címed, mint feladó, és a sajátja mint címzett. Nem kap információt a többi címzettről, sem arról hogy titkos másolatot kapott.

2022. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De, az jelenik meg a fogadónál, hogy címzett: "titkos másolat: én"
2022. okt. 20. 12:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Naés?
2022. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!