Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Visa kártyám van. A bankszámla...

Visa kártyám van. A bankszámlaszámot milyen formában kell megadni? (PAYPAL)

Figyelt kérdés
PayPalon szeretnék munkálkodni :P a kártyán 16 szám van 8asával csoportosítva. Próbáltam mind a 16 szóközzel, kötőjellel, próbáltam az uccsó 10 számot, próbáltam a középső 8 számot, az első 8 számot, az utolsó 8 számot. Sehogy se jó. Hogyan kell? :S
2008. dec. 23. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Te a kártyaszámod adtad meg, a bankszámlaszámod a havi számlakivonaton található.
2008. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közben leesett xD Szóval megvan a számlaszám.. Itt is próbálom bárhogyan, de nem megy..
2008. dec. 23. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
a paypal kártyaszámot kér és nem számlaszámot, de csak dombornyomott kártya jó és kell a hátoldalon lévő háromjegyű kód is.
2008. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most nem jó a VISA hozzá? És mégis mi számít dombornyomottnak?
2008. dec. 23. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az a dombornyomott, amiből kiállnak a betűk.


a másik jó nyom, ha szerepel rajta, hogy "ELECTRONIC USE ONLY", na akkor biztosan nem jó.

2008. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

oké köszönöm.

akkor ezt megszívtam :D

2008. dec. 23. 23:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Electronic use only felirattal még jó lehet bizonyos bankok Visa Electron kártyája a PayPalen, magam is ilyennel rendelkezem.
2009. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!