Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tud-e nekem valaki, egy ilyen...

Tud-e nekem valaki, egy ilyen hasonló oldalt mondani, ahol úgyan csak kérdéseket lehet feltenni hasonló formában? és ilyen módon válaszok is érkeznek rá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mert reklámnak minősül és kitiltana az oldalról.utána csinálhatok ú emailcímet és ujra kell regisztrálnom aztán meg kell keresnem a kérdéseket amikre eddig válaszoltam és érdekelne.röviden ennyi
2011. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak angol nyelven tudok. De múltkor linkeltek ez csomút. Nekem ez is bejön.
2011. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
de csinálhatsz egy új felhasználót még azelőtt hogy válaszolnál, és akkor azt tiltanák ki, nem ezt amivel a kérdéseidre emlékszel... :)
2011. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kicker válasza:
Régen volt egy oldal már ahogy beléptem sírtam a nevetéstől mert tudtam hogy a milyen válaszok mentek rá.De hiányzik a régi Intim forum aki nem tudja vagy nem járt ott elképzelni sem tudja hogy a világ összes bunkó embere ott liheget köztük igaz én is és vad szóorgiákban fejeztük ki mjagunkat ami aztán jobb volt mint egy kabaré,Ez úton is elnézést kérek Feederdumb-tól hogy sokat szívattuk de még mindig utálom a hülye fejét.Fantasztikus társaság volt és bocs de nem tudtam kihagyni a régi emlékek hirtelen feltörtek ha már egyszer ilyen szép kérdést tettél fel.
2011. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!