Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minimum 3 GB, jelszavas...

Minimum 3 GB, jelszavas ingyenfelhőt tudtok ajánlani, amely nem email tárhely (és nem avval kapcsolatos), és legalább egy év inaktivitásig megőrzi a tartalmat?

Figyelt kérdés

Ami még feltétel: soha semmilyen okokból ne törölje, amiket feltöltöttem. (Azt az egyet megértem, ha legalább egy év inaktivitás miatt törölne.)

Gondolok itt arra, hogy egyes tárhelyek idővisszaszámlálás (pl egy hónap) után törölnek, nos, ilyet NE ajánljatok!

Tehát ha inaktivitásom nincs, soe törlődjenek az általam feltöltött tartalmak.


Továbbá ne publikus legyen, hanem csak én láthassam és használhassam a feltöltött file-okat.



2022. okt. 21. 19:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
soe = sose
2022. okt. 21. 19:30
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Mega, Gdrive, ms, stb mind mind többet ad ingyen 3 GB nál, jellemzően 15 GB ot.
2022. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

* pCloud: [link]

* Mega: [link]

mind a kettő végponttól-végpontig tartó titkosítást eszközöl alapból (tehát a felhőbe feltöltendő állományokat már az eszközödön titkosítja és úgy tölti fel).

2022. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi, írhattok még ilyeneket! :-) (Egyébként a GDrive nem játszik, mondom, NE legyen email szolgáltató tárhelye! A többinek utánanézek a napokban!)
2022. okt. 21. 19:49
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
google drive, dropbox, onedrive,
2022. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Harmadszor írom: NE email szolgáltatóktól, kérlek titeket! Ne google Drive-ot, ne OneDrive-t...


Egyedül a hármas értette eddig a kérdésemet, neki köszi!

2022. okt. 21. 20:03
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

A Google Drive és a Microsoft Onedrive (a Dropbox, az Amazon,...) felhőtárhelyei nem alkalmaznak végponttól-végpontig titkosítást, így a feltöltött tartalmak nem titkosítva kerülnek eltárolásra - a felhőtárhely-szolgáltatók így hozzáférhetnek (a Google deklaráltan hozzá is fér) a feltöltött tartalmakhoz. Ezt kivédendő vannak röptében titkosító felhőtárhely-kliensek, mint például:

* [link]

* [link]

vagy vannak fájltitkosító célalkalmazások, mint például:

* [link]

* [link]

de megoldhatod titkosításra képes archiválószoftverekkel is - például:

* [link]

* [link]

2022. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
És akkor mi van ha emailt is ad hozzá? Kezeltesd magad ha ennyire paranoid vagy! :D
2022. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
icedrive. dego
2022. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

20:08-as, nyolcaska, nem únod még? Honnan tudod, miért kerülöm az email-eseket? Gondolatolvasó vagy? Avagy kötözködp?


Elárulom miért kerülöm: egyéb TECHNIKAI okokból rohadt fárasztó volt az ismert email-es szolgáltatókat használnom, folyton valamivel b@sztatják a felhasználókat. Sokat kipróbáltam az ingyenes email szolgáltatóktól. Sokat. Mitől volna ez paranoia, nyolcaska...? Unatkozol?


Tudod, mi az eltérés az alternatív, valamint a multi között? Mert elég sok. Úgy látom, te nem tudod. De azért idejöttél okoskodni, kötözködni.


Akárhány alter email szolgáltatót néztem, mind fizetős volt; vagy pedig ingyen volt bár, de alig 1-2 GigaByte tárhellyel. A multik ingyenesek, azokról már írtam, hogy frusztrálnak technikailag.


Mi a francnak érdekelne az, amiket már kipróbáltam...? Ami email-es, és multi, mind kipróbáltam az évek sorén, meg egy csomó altert is, meg kisebb cégét. Azokon kívüliek között sokkal többvan, és nem vagyok járatos azokban.


Szeretném megismerni, amiket nem ismerek. Ez aztán "paranoia", mi...? :-)


A többiek válaszát köszönöm.

2022. okt. 21. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!