Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Piszkozat gmail-nél mit...

Piszkozat gmail-nél mit jelent? Azt hogy nem volt sikeres a mail küldés?

Figyelt kérdés
Elküldtem 2 mailt. Kijelzi az elküldöttnél de mellette kijelzi pirossal hogy piszkozat. Most akkor elküldte vagy nem küldte el a mailt? Hogyan tudom újra elküldeni hogy az illető biztosan megkapja?

2022. okt. 23. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az egyiket elküldted, a másik piszkozat? Vagy 2×2 van?
2022. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha rámegyek az elküldött mailekre ott kijelzi de mellette ott van hogy piszkozat. Ha rámegyekna piszkozatok mappára ott is megtalálható. Ezért nem értem. Ugyanakkor pedig most kipróbáltam elküldtem egy új mailt a másik emailemre ott nem jelzi hogy piszkozat es nem is került a piszkozatok mappába.
2022. okt. 23. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem küldted el...
2022. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A piszkozat az egy vázlat, amit elkezdtél írni, de még nem küldted el. Olyan nincs, hogy egy levél egyszerre piszkozat is, meg elküldött is. Az valószínűbb, hogy többször is nekiálltál a levél megírásának és az egyik piszkozat maradt, egy másik pedig el lett küldve, ezért látszik ugyanannak a levélnek.


Ha az elküldöttek közt rákattintva is megjelenik, hogy az piszkozat, akkor szerintem csoportosítva látsz két levelet. Egy elküldött és van alatta egy még el nem küldött vázlat is, csak mivel ugyanaz a címzett és a tárgy is, ezért üzenet szálként kezeli. Ha a piszkozatot megnyitod és a jobb alsó sarkában a kukára nyomsz, akkor törölni fogja a piszkozatot, a másik levél pedig ott marad az elküldöttek közt.

2022. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!