Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki nem talál meg a...

Ha valaki nem talál meg a telefonszàmom alapján, Whatsapp-on, akkor azt jelzi neki vissza a Whatsapp, hogy nem is vagyok fent, vagy ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Mondtam valakinek, hogy elèr Whatsapp-on, de elfelejtettem, hogy a màsik számommal vagyok fent. Ilyenkor, ha keresett, nem úgy van, hogy kellett volna róla kapnom valamilyen èrtesítèst?

Köszi, előre is!


2022. okt. 24. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Már hogy kaptál volna értesítőt, ha egy olyan számra keresett, amivel nem létezik fiók?
2022. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszi le akartad rázni...
2022. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, de èn pl. kipróbàltam azt, hogy anyukámnak küldtem ilyen meghívás szerűsèget, ès azt megkapta, sms-ben...
2022. okt. 25. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 De nem mindegy, hogy meghívást küldesz, vagy rákeresel valakire, akinek a száma nincs regelve.
2022. okt. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meghívás nem egyenlő a rákereséssel. Te ha meghívod akkor feltételezed hogy nincs WhatsApp-ja, és meghívót küldesz hogy rgisztráljon. Ha meg rákeresel valakire akkor a regisztráltak között keres. Nincs a 2 között kapcsolat.
2022. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, igaz, igazatok van, köszi.
2022. okt. 25. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!