Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezzem vissza az...

Hogyan szerezzem vissza az Instagrammomat?

Figyelt kérdés

Ma reggel mikor beléptem az instagrammomba, az első poszt után amit likeoltam, az insta kiírta teljesen random, hogy " fiókodat felfüggesztettük, a következő 30 nap után véglegesen törlünk minden hozzá tartozó tartalmat" (vagy valami hasonló, nem emlékszem pontosan). Az elmúlt 2 hónapban nem osztottam meg semmit, se posztot, se storyt semmi. Nem tettem semmi "illegális"-at, vagy olyat ami sértené a közösségi irányelveket. Ez ma reggel történt és azóta nem tudok belépni. Ha megpróbálok bejelentkezni egy hosszú töltés kezdődik, majd a végén írja hogy jelentkezzek ki. Alternatív accontról ha rákeresek "nem is létezik" az account, nem található, de a meglévő ismerőseim látják a profilom, de csak a profilképet. Az összes poszt eltűnt és a követés és követők is. A velük meglévő üzeneteket továbbra is látják. Utána olvastam és elvileg valahogy ezen 30 napon belül még helyre lehet hozni elvileg a dolgot, de nem találtam igazi megoldást, hogy hogyan. Volt egy javaslat amit interneten találtam, hogy küldesz egy kérelmet, hogy reaktiválják és ezt meg is próbáltam tenni az instagram hivatalos oldalán ahol minden adatot megadtam amit kértek, de utána azt írta az oldal, hogy lépjek be az accountomba és csináljak valamit egy kód újra küldésével, amit megpróbáltam, de zsákutca volt mert még mindig nem tudok belépni mert fehér akkor a képernyő és folyamatosan tölt, majd írja hogy váltsak accountot...

Nagyon hálás lennék ha bárki tudna bármilyen tanácsot adni, ti voltatok már hasonló helyzetben? Hogyan tudom visszaszerezni a fiókomat?



2022. okt. 31. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Várd meg amíg megjavul, valószínűleg csak hiba.

2022. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos, időnként teljesen meg van halva az egész (nekem nincs, de állandóan hallom a panaszokat, ahogy a fészbúkról is)
2022. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!