Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a fene van az instagrammal?

Mi a fene van az instagrammal?

Figyelt kérdés
Tegnap minden ok nélkül kizárt a fiókomból, azóta sem tudtam visszaszerezni. Próbálam újraregelni új ip címmel, cookie-k törlésével, mire beírom a visszaigazoló kódot, karikázik, pc-n böngészőben hibát jelez ki, majd mire nyomok egy visszát, már azt írja ki, hogy a mai dátummal zárolták a fiókom. De mire fel? Komolyan mondom, egy bankszámlanyitás is százszor egyszerűbb manapság, mint az instára regisztrálni.

2022. nov. 1. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
2022. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, de erről már tudtam eddig is. Meg nem magyarázat rá, hogy miért nem enged most regisztrálni.
2022. nov. 1. 21:58
 3/3 anonim válasza:
Velem is ez volt hétvégén. Egy videót akartam elküldeni az egyik ismerősömnek, erre kaptam egy üzenetet az alkalmazástól, hogy "ismeretlen hálózati hiba" és automatikusan kijelentkezett a fiókomból. Amikor be akartam lépni, azt írta várj egy percet az újabb bejelentkezésig, aztán másnap tudtam csak belépni.
2022. nov. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!