Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miét jó a kedvelések elrejtése...

Miét jó a kedvelések elrejtése funkció?

Figyelt kérdés
Instagrammon látom egyre több embernél. De miért jó ez? Miért nem vállalják fel, hogy mennyi lájkjuk jön? Vagy szégyenlik, hogy kevés és ezért rejtik el?

2022. nov. 7. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

"Vagy szégyenlik, hogy kevés és ezért rejtik el?"


Pontosan. (szégyellik*)

Manapság olyan világot élünk, ahol a lájkok határozzák meg az emberi értéket.

Ha valakinek egyre kevesebb a lájkja, az azt jelenti hogy leáldozóban van a virtuális karrierje, és lehúzhatja magát a wc-n mert szart sem ér már az élete. Ezért inkább eltitkolja a lájkokat, hogy önigazolást nyerjen mert neki igenis van még keresnivalója a szósöl médiában!


Persze ez csak a sekélyes elcseszett életű embereknél számít. Én mondjuk pont telibeszarom, mert se fészbúkom se instám 😊

2022. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ez számít nekik és kevésnek tartják. Szégyellik. Nekem van FB is Insta is de nem érdekel. Ritkán is posztolok mert minek, szorik is totál hülyeség, senki se kíváncsi arra mikor mit eszel, hol vagy, mit csinálsz. Aki ezekre vár reakciót az egy érzelmileg beteg ember. Sajnos ilyen világot élünk, ahol ezek számítanak egyeseknek.
2022. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább azért, mert nem érdekli őket. Szerintem is tök felesleges, lájkolni is, meg figyelni is, mennyid van. Én pl. soha nem lájkolok semmit, és az sem érdekel, nekem mennyi van. Ami érdekel, elolvasom, amit fontosnak tartok, kiírok, a körítés nem számít.
2022. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!