Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Az esetleges visszaél...

Facebook Az esetleges visszaélések elkerülése érdekében átmenetileg korlátoztuk számodra a funkció használatát a Facebookon. Később újra próbálkozhatsz. Ez mi a fenének írja ki nekem? Már 3 héten belül másodjára kapom meg!

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem tudok megosztani semmit, kommentelni, like-olni és a többi, és nem, semmi konkrét információt nem ad meg hogy még is mire fel történik ez az egész. Káromkodás, szexuális tartalom és a többi ilyen dolog esetén tilt a facebook és megmondja hány napra és pontosan mi volt a kifogásolható konktent, de ebben az esetben semmi. És nem, se káromkodás, sem sértegetés, sem szexuális tartalmat nem teszek közzé, nem jelölgetek ismeretlen embereket stb, szóval mitől van ez? Konkrétan lehet valaki jelentget?
2022. aug. 29. 05:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan csinálsz valamit. lájkolás, kommentelés, bejelölés vagy ami miatt letiltott.
2022. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem, láttam már pl haver csaj mit csinál konkrétan minden posztot likeol vagy reactol és pörgeti, én inkább hosszabb válaszokat szoktam írni, és nem likeolgatok minden szart, szóval....
2022. aug. 29. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!