Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook poszt értesítések...

Facebook poszt értesítések ismerős részére történő kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Néhány FB posztot úgy állítok be, hogy bizonyos ismerősök ne lássák azt. Ez idáig rendben, nem látják. Viszont nemrég rámírt az egyik ilyen ismerősöm:"amúgy én nem látom a bejegyzésed,csak értesítést kapok hogy csináltál valamit". Vagyis ezek szerint a másik számára egyértelművé válik,hogy ezt a beállítást eszközöltem, vagy hogy legalábbis valamit korlátoztam. Ez így elég ratyi, ha már nem akarom, hogy lásson valaki valamit, akkor miért kap a számára nemlétező posztról értesítést? Járt már valaki így? Lehet valahogy a másik félnél megjelenő értesítéssel mit kezdeni?

2022. nov. 26. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem fogja így látatlanban, konkrétumok nélkül megoldani neked senki távolról. Keress a környékeden egy megbízható, számítógépekhez konyító embert, aki iránt van akkora bizalmad, hogy a jelenlétedben a Facebookodban a belső beállítások között turkáljon, és kész. Amúgy minden posztot - Facebook profilon, NEM Facebook oldalon - be lehet állítani úgy, hogy ismerősök csak egy korlátozott köre lássa, az oldal (ahogy meg kedvelőket, like-olókat, követőket lehet gyűjteni), az meg sajna nyilvános. Ha onnan ki is tiltasz valakit, attól még az oldalad tartalmát sajnos látja, csak hozzászólni nem tud. Míg ugyanez profilnál azt jelenti, hogy akit letiltasz, azzal kölcsönösen megszűntök - Facebookon - létezni egymásnak, már ami a profilodat illeti. Az oldaladat (Facebook oldal, az, ahol követőket, lájkolókat lehet gyűjteni) attól még SAJNOS igenis látja, mivel az nyilvános.
2022. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!