Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik routerek támogatják...

Melyik routerek támogatják azt a opciót,hogy ha pld nincs vezetékes internetem,akkor a mobillal, hotspot-on megosztom, és a routerrel rátudnék állni,így újra lenne internet az egész házban,és azokon az eszközön,ami csatlakoztatva van a routerhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne hogy melyik router kell megvennem, ha kikapcsolják a vezetékes internetet, vagy szünetel az, akkor pld a mobilnetet megtudjam osztani és arra rálljak a routerrel.


2022. nov. 27. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mint az alábbi topik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

#1-es hozzászólásában írtam: olyan router kell, ami tudja a kliens módot.


Ez sokféleképpen nevezhetik - Client, Wireless Ethernet (vagy WDS) Bridge, WISP (Wireless Internet Service Provider) mode - a gyári szoftver nem feltétlenül támogatja (vagy valamilyen trükkösen elrejtett módon - lásd például "modernebb szoftverű" TP-Link esetén: [link] ) - esetleg valamilyen 3. féltől származó firmware - OpenWRT, DD-WRT, (Fresh) Tomato, stb... - segítségével.

2022. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült így megoldani, köszönöm. Az belinkelt poszt, legutolsó válaszóló linkjevel csináltam. Most már wifin müködik a net, viszont ami lan kábellel van bekötve a routerbe, azok nem jutnak internethez. Pedig az lenne a legfontosabb. Mit csináltam rosszul?
2022. nov. 27. 14:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben már müködik. Nagyon köszönöm. Viszont a routerbe nem tudok belépni azzal az Ip címmel sem, amit adtam neki. Hogyan tudok ezek után belépni?
2022. nov. 27. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!