Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mást is tiltogat ok nélkül a...

Mást is tiltogat ok nélkül a f@szbuk?

Figyelt kérdés

Állatmentő csoportokban segítek a sérült állat elhelyezésében/ellátásában, hasonló betegségben szenvedők csaoportjában osztom meg a saját tapasztalataim, ilyesmik.

Az utóbbi 1 hétben minden egyes hozzászólásomat tiltja a facebook és engem is. Nem enged posztot létrehozni.

A hozzászólásaimban nincs politikai, szexuális, etnikai, bármiféle kifogásolható tartalom.

Tapasztalja még ezt valaki? Mit tudok tenni ellene?

Szívesen törölném a profilom, de pont a segítségnyújtás miatt vagyok ott illetve vannak olyan külföldi ismerőseim akikkel csak ott tudok kapcsolatot tartani.



2022. nov. 28. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem osztogattál meg naponta 50 mentésre váró kutyát?
2022. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, az utóbbi 1 évben volt kb.8 bejegyzésem összesen. Hozzászólásokban segítek. Külföldi csoportokban beszélgetünk etológiai témákról.
2022. nov. 28. 19:24
 3/7 xp ali ***** válasza:
Nézd meg a fb-on, hogy milyen eszközről vagy még bejelentkezve. Lehet, h más is használja a fiókodat. Úgy is mondhatnám, hogy "feltörték" a fiókodat és spammelnek vele a nevedben. És rugdoss ki minden ismeretlen eszközt, ellenőrizd hogy a visszaállítási email címek a tieid-e és állíts be 2 faktoros hitelesítést és cserélj jelszót. És ne osztogass meg vérző, kínzott állatokat, mert azért is kitilthatnak.
2022. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ok. Megpróbálom. Bár még a saját gépemen sem maradok bejelentkezve. Máshol meg nem használom.

Nem posztolok véres állatokat!! A mások megosztott véres állatai alá írok hozzászólást, hogy hova vigye/mit csináljon vele!

2022. nov. 29. 14:11
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem ismerős valakinek az Epsilon elnevezés?

Ahányszor letilt, mindig ez jelenik meg a fejlécen.

Azóta még kétszer letiltott.

2022. dec. 2. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Letorlto mer karumokatam
2022. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta sem tudok visszalépni, mert a recovery process végén something went wrong jelenik meg.

Olyanokért tiltott le, mert megkérdeztem, hol lehet elektronikai hulladékot leadni, valaki válaszolt és én erre azt mertem írni, hogy "köszönöm!"

Rajtam kívül tényleg senkit nem szívatnak így? Egy csomóan fognak írni ma nekem és nem értik, miért vagyok olyan bunkó, hogy nem válaszolok..

2022. dec. 24. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!