Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ok nélkül tiltottak le faceboo...

Ok nélkül tiltottak le facebook-ról. Ellenőrizni meg nem tudnak a covid miatt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Október 2.-án arra ébredtem, hogy letiltottak facebook-ról mert hogy "nem tartom be a szabályokat". Egyúttal instagramról is (ez nem is érdekel elsősorban). Azonban semmi okot nem adtam arra, hogy letiltsanak. Több mint egy éve nem posztoltam aztán messengeren is javarészt rokonokkal beszélgetek ami inkább probléma mert rengeteg fotó van a beszélgetések között. Kipróbáltam ezt a "Súgóközpontot" de nem tudnak leellenőrizni mivel kevesen vannak a facebook-nál a covidra hivatkozva. Valakinek sikerült már esetleg ilyet megoldani? Egy címet se találok ahova írni lehetne egy szép üzenetet...

#Facebook #letiltás #teendő #Sugóközpont #Covid miatt
2022. okt. 3. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Úristen
2022. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

"inkább probléma mert rengeteg fotó van a beszélgetések között."


Eszedbe sem jut, hogy azok közt van szabályellenes, igaz?

2022. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Világ vége! Nincs Facebook!
2022. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Regisztrálj újat. A fotók pedig megvannak azon az eszközön amiről küldted, ha letörölted az már a te hibád, a fontos dolgokról kell legyen másolat, ez evidens.
2022. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Milyen meglepő hogy semmi értelmes választ nem kaptam.

Először is.

1/4 anonim: köszönöm a válaszod.

2/4 anonim: Családi fotók vannak illetve van egy játékcsoport ahol vannak azzal kapcsolatos képek fent. Többiek közül is csak engem tiltottak. Statokon vagy vicces youtube videókon semmi más nincs. Családi képek között meg úgy szintén nincs semmi olyan amit tilthatna vagy más nem csinálna.

3/4 anonim: köszönöm a válaszod.

4/4 anonim: sok le lett mentve de még sok nem lett :) nem kioktatás kértem hanem ha valaki tud, és van ideje leírni a megoldást akkor azt megköszönöm.

2022. okt. 3. 12:38
 6/19 anonim ***** válasza:
A mi családi albumunkból (ami szigorúan csak offline scanek, illetve előhívott fotók a múlt évezredből...) is tudnék kapásból legalább 10 olyat mutatni, amit szabályellenes lenne online küldözgetni.
2022. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor ez 2011 óta most találták ki hogy nem lehet mondjuk beküldeni a családi csoportba egy balatoni nyaralásról a képeket és kitiltást is von maga után?
2022. okt. 3. 12:58
 8/19 anonim ***** válasza:
A szabályok változnak, mindenhol.
2022. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezt meg is érteném ha mindenkit kitiltottak volna :D
2022. okt. 3. 13:02
 10/19 anonim ***** válasza:
Tehát, tegyük fel, hogy küldök neked szabályzatba ütköző tartalmat. Akkor tiltsanak ki téged is?
2022. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!