Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A mega.nz oldal biztonságos?...

A mega.nz oldal biztonságos? Nekem egy idő után összeomlik tőle a böngésző. Miért?

Figyelt kérdés

Letöltök olyan 20 fájlt, utána hibát jelez a letöltésnél és lelassul a böngésző, majd be is záródik. Másnál is van ilyen? Talán a memóriát eszi meg?

Van egy limit, hogy bizonyos idő alatt mennyit lehet letölteni onnan, de ez ettől független. Ha újraindítom a böngészőt, tudom folytatni a letöltést.

A gépem stabil, mástól nem szokott összeomlani.



2022. dec. 1. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"A mega.nz oldal biztonságos?"


Igen.


Egyébként pedig töltsd le a Mega alkalmazást és könyebb fájlokat letölteni meg feltölteni.


[link]

2022. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
biztonságos.
2022. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
A Degoo és a Terabox is biztonságos?
2022. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet böngészőbővítmény omlik össze
2022. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva?
2022. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hintalow ***** válasza:
Valsze azèrt, mert másnak a kèrdèsèbe beletrollkodtál a sajátoddal, ès erre sehogy nem húzható rá a "hasznos válasz" reakció.
2022. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hú, én meg kicsit aggódtam, hogy valami vírust szed össze a gép, mert nem túl normális dolog, ha összeomlik a rendszer. Köszi!

3. válaszoló, szerintem tegyél fel egy saját kérdést arról, amit írsz, mert én nem tudom a választ.

2022. dec. 2. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
A Mega-ban bízni? Abban a Mega-ban, amit egy német bűnöző hozott létre? Akinek a korábbi Megaupload szolgáltatását lekapcsolták a hatóságok? Akitől sok millió értékű autókat foglaltak le, amit fekete pénzből vett? Kösz, de abban nem bízok.
2022. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. Szerintem a sok illegális tartalom miatt kapcsolták le azt az oldalt, arról meg talán nem a létrehozója tehet. Igény így is, úgy is van rá, hogy nagyméretű fájlokat megosszanak egymással az emberek. Az autó ügyeiről nem tudok, de ettől még lehet igaz.

Bár gondolom, víruirtó jelezne a gépen, ha valami gond lenne az oldallal.

A fagyások viszont rejtélyesek.

2022. dec. 11. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!