Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Asus Tuf FX506H laptopot...

Csicuki kérdése:

Asus Tuf FX506H laptopot vettem, hogyan tudnék felmenni vele a netre?

Figyelt kérdés
Hiányzik a driver de többet is megpróbáltam már ami elvileg ehhez a típúshoz jó lenne de nem akar felcsatlakozni. Mindig újra is is indítottam ahogy azt kell.

2022. dec. 2. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk dugj bele egy ethernetkábelt? Ha van hardveres tiltása, akkor kapcsold be? Esetleg írd be a megfelelő jelszót, ha wifire mész? Esetleg fizess elő internetszolgáltatásra, ha nincs? Ha a hivatalos oldalról töltöd le a drivert, akkor nem szabadna, hogy bármilyen problémája is legyen.
2022. dec. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be kell kapcsolni a wifi adaptert vagy bedugni az ethernet kábelt
2022. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de egyik sem volt jó... Nem ilyen jellegű problémával küzdöttem, nem egy analfabéta vagyok már bocsi mit nem lehet a driveren érteni XD

Hivatalos oldalról töltöttem le a típusának megfelelő drivert természetesen. Internetem van mert a logika azt kívánja ha írtam ide akkor kell hogy legyen... Ha nem próbáltam volna már mindent nem kérdezek rá itt XD



Kedves válaszolók legközelebb mielőtt az utp kábel helyes használata wifi ki be kapcsolása+ jelszó név és egyéb okosságokat írjátok, nézzetek utána annak a laptopnak vagy egyéb eszköznek. Ez egy gamer gép, nem nézhetitek ennyire hülyének a másikat, hogy a legalapvetőbb dolgokat nem ellenőrzi le. Főleg, hogy drivert nem találta miután feltelepítettem XD de semmi probléma ilyenkor mindig megnyugszom hogy nem bennem van a hiba XD

2022. dec. 2. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!