Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meddig jó egy steam kulcs?

Meddig jó egy steam kulcs?

Figyelt kérdés

Kb 8hónapja vettem 5 random steam kulcsot de elfelejtettem őket aktiválni. Most még működhetnek?

Ha igen akkor akár el is adhatom őket?



2022. dec. 5. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Működniük kéne. Elvileg nincs lejárati idő. Hol vetted? G2A? Ez és a hasonló kulcsárusító oldalak szürke legalitásúak, de szerintem attól még működni kell nekik. El is adhatod.
2022. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk miért nem próbálod ki? Egyből kiderülne...

Egyébként az ilyen random 5 kulcs 1000 forintért zsákbamacskák nagyon sok esetben tartalmaznak duplikált kulcsot.

Szinte minden szürkepiaci eladónak van rengeteg semleges értékelése ezzel kapcsolatban.

Persze kártalanítanak ha duplikált a kulcs, és tudod is bizonyítani.

Így 8 hónap után viszont az esély hogy kapsz csere kulcsot 0%.

2022. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ja most látom, hogy el akarod adni...

Akkor meg csináld azt, hogy discord hívásban ahol megosztja az illető a kijelző képét, úgy aktiválja be.

Aztán látod te is ha nem fogadja el, és visszaadod neki a pénzt. Így nem tud átbaxni azzal, hogy bekamuzza, hogy már aktivált a kulcs.

Csináltam már ilyet, igaz én Steam egyenleg feltöltéssel, bár az alapja ugyanaz minden Steames kulcs aktiválásnak.

Vettem Steam pénztárcakód kulcs formájában 25 euró értékben. Skineket cseréltem a sráccal és így fizettem ki. Az volt a feltétel, hogy előttem discord videóhívásban írja be a kulcsot ahogy bediktálom neki.

Így nem tudott átverni, és mindenki jól járt.

2022. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
steam fiókban meg kell nézni
2022. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sikerult aktiválni, az egyik nem volt jo de nem is ez a lenyeg mert igazabol g2a-n gta mellé járt de a lenyeg a gta volt
2022. dec. 6. 21:05
 6/7 A kérdező kommentje:

Viszont meg egy kerdes lenne mással kapcsolatban.

A cs:go nem mukodik mert azt irja steamen hogy unable to sync.

Ez miert van? Mentem egy casualt kileptem a mecssbol akartam menni egy ujat es nem rngedte majd kesobb steamen laton hogy valami hiba van.

2022. dec. 6. 21:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit kell ilyenkor csinalni? Egy ujratelepites segithet?
2022. dec. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!