Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail 2 lépcsős azonosítás,...

Gmail 2 lépcsős azonosítás, nem jön a megerősítő kód. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gmail, kétlépcsős azonosítás beállítva, telefonszám biztos, hogy rendben. Eddig legalábbis működött, bár legalább egy fél éve nem léptem be meg ki így, mivel a gépem mindig automatikusan bejelentkezett a fiókba, csupán a jelszóval, mivel gondolom, hogy az "erről az eszközről ne kérjen kódot a továbbiakban" opció be volt pipálva. Ma viszont kipróbáltam a Firefoxban a webhely elfelejtése opciót az előzmények közt, és olyan jól sikerült, hogy ezzel kiléptetett a fiókból is, annyira elfelejtette. Próbáltam visszalépni, a jelszó rendben, de a kód küldésénél nem kapok sem sms-t, sem push-t a telefonomra, így nem tudom beírni. Mindenképpen fiókvisszaállítást kell csinálnom, vagy csak a google rendszere nem küldi el a kódot ilyenkor valami okból és később majd működni fog? Milyen gyakran lehet ilyen probléma náluk? Hogy lehet azt ellenőrizni, hogy ők nem küldik, vagy a telefon oldalán nem stimmel valami? (Olvastam valahol olyat, hogy ha valami változást érzékel a goolge pl. a lokációban, akkor előfordulhat, hogy nem kapom meg az üzenetet... Oké, de honnan tudjam hol keressem most a hibát? Hol vagyok most szerinte?) Több gmail-es fiókomnál is próbálkoztam és 3-ból egynél jön csak üzenet, de ott meg a telefonon vagyok állandóan bejelentkezve. Mit tanácsoltok? Mit tegyek? Jah, és az e-mail-jeimhez meg közben simán hozzáférek Outlookon keresztül, minden fiókomnál...
2022. dec. 8. 19:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na gyerekek! Tegnap este óta vagy 5x próbáltam belépni nap közben. Tegnap már elindítottam a helyreállítás folyamatot is, de még csak ma este küldte volna a helyreállító mailt a google rendszere. Erre, 5 perccel ezelőtt végre megjött a kód! El nem tudom mondani mennyire örülök!!!!! :D Le is állítottam rögtön a helyreállítást. Valószínűleg akkor vannak olyan időablakok amikor a rendszerük nem küldi a kódot. Talán ez az infó másnak is hasznos lehet még! Köszi az eddigi hsz-eket! Problem has been solved.
2022. dec. 9. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!