Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi kábeles netnél négy...

Digi kábeles netnél négy napja akadozik az online rádió elérés, a torrent hol leáll hol begyorsul, a játék szerverekre pedig nem tudok csatlakozni. Az oldalak általában betöltenek, a speedtest nem mutat semmi eltérést. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Csomagvesztésed van. A szolgáltató erre nem garantál semmilyen célértéket.
2022. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ennyire, és négy napja? A netbank utalás sem működik, csak homokórázik. Szerintem összefüggésben van a hideg időjárással, valami szétment a házba bejövő kábelben.
2022. dec. 12. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy jó routert
2022. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ennyire nem érthető vajon a kérdés? Nem akarok semmit sem venni, csak azt akarom úgy működjön ,mint eddig. Hátha már valaki találkozott ilyennel. De az előfizetést is duplájára emelik januártól, így nem érdekel már, holnap szolgáltatót váltok.
2022. dec. 14. 20:23
 5/6 xp ali ***** válasza:
Egyszer megtaláltam vmi rfp specifikációban is, de most nem találom. 2,5% az acceptble packet loss. Most csak ezt találom: "For the quality characterization of a link we focus mainly on the packet losses. This is beacuse users now use mostly interactive applications, such as video conferencing and audio chat, which require a low packet loss percentage. The levels that describe the link quality are the following: 0-1% of packet loss is good, 1%-2.5% is acceptable, 2.5%-5% is poor, 5%-12% is very poor and greater than 12% is bad. Our observations show that above 4-6% packet loss video conferencing becomes irritating, and non native language speakers become unable to communicate. Above 10-12% packet loss there is an unacceptable level of back to back loss of packets and extremely long timeouts, connections start to get broken, and video conferencing is unusable." . Hogy nálad hol a hiba, azt teszteléssel lehet eldönteni. Lehet a wifi, de lehet a digi vonala is.
2022. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , végül ott hagytam óket. Igyekszem én türelmes lenni, de nem tudtam itthonról dolgozni, így átmentem a vodafone-hoz. Két évig jó volt a digi , aztán használhatatlan lett. Az ügyfélszolgálat nem segített, fel se fogta mi a baj . Nem volt választásom.
2023. ápr. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!