Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valóban gond lehet a facebook...

Valóban gond lehet a facebook oldallal?

Figyelt kérdés

[link]



Megjelent az oldalamon egy ilyen. Tudtommal nem követtem el semmit.

Reális profil ez? Mit tudok tenni?

Elvileg 15 napon belül felfüggesztik...



2022. dec. 15. 11:37
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] ez reális oldal?
2022. dec. 15. 11:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen ez egy becsapós üzenet.


A Meta Inc. (A Facebook tulajdonosa) adatvédelmi és általános szerződési feltételeire hivatkozik, miközben az üzenet feladója, a Facebooktól/Meta-tól teljesen független, és egy, nem a Facebookhoz/Meta-hoz tartozó linkrövidítő oldalra (tribelio.page) hivatkozik.


Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__..

már volt hasonlóról szó.

2022. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átverés. Én is elég gyakran kapok ilyet, amiben az egyik oldalamat jelölik meg folyamatosan. Nagyobb baj, hogy eddig akárhányszor küldtem el a Facebooknak ellenőrzésre, folyamatosan visszadobálták, hogy nem találtak problémát. Pedig egyértelmű, 0 lájkos kamu oldal van létrehozva, ami arra hivatkozik, hogy veszélyben van a facebookom, és mégsem tesznek ellene semmit...
2022. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ha ténylegesen baj van az oldallal, hol látom?

2022. dec. 15. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy baj lenne az oldaladdal vagy a fiókoddal. A facebook egyedül akkor szokott figyelmeztetni jelszóváltoztatásra, ha valaki belép vagy megpróbál belépni a fiókodba.
2022. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!