Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jön meg freemailen...

Miért jön meg freemailen ugyanazzal a címmel érkező e-mail, ha egyszer már ötször letiltottam a szűrőknél különféle módon?

Figyelt kérdés
Roppantúl zavaró spam szarságok, és nem bírok megszabadulni tőlük. Tanácsok?
2022. dec. 17. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert freemail, egy szar, mindig is az volt. Használj egy rendes levelezőt.
2022. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még mindig lehet olyan tartalma amit nem sikerült kiszűrnöd. Feladó szerint nincs sok értelme, mindet más randomgenerált címről küldik. Tartalom alapján vagy nem elég konkrét, vagy ha túl általános akkor kiszűrhetsz nem levélszemét üzeneteket is.

Az sem biztos, hogy a Freemail hatékonyan tud levélszemetet rendszerszinten szűrni, ahogy több más hiányossága is van, így megfontolandó egy normális szolgáltatónál egy csak személyes fiók használata, és a fontosabb oldalak belépési e-mailjét átírni az új címre. A kevésbé komoly és megbízható, vagy ideiglenes regisztrációké pedig maradhat ez, mert egy letöltőoldal vagy fórum regisztrációja esetén szinte biztos, hogy el fogják adni a címed és ezért jön a spam.

2022. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ugyanazt a címet jelzi nekem. Már próbáltam sokféleképpen tiltani, és nem sikerül
2022. dec. 18. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!