Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Zárolták a facebook fiókomat,...

Zárolták a facebook fiókomat, van remény, hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok az imént zárolták a fb profilomat.. nem csináltam semmi rendelleneset szerintem..


amit a lentiekben javasol már megpróbáltam, sajnos az összes eszközön az alábbi üzenet fogad... tehetek bármi mást szerintetek?


ezt írja ki a rendszer:


Erre a lépésre azért van szükség, hogy meg tudjuk őrizni a fiókod biztonságát, amikor szokatlan tevékenységet észlelünk.


Fiók zárolva december 19, 2022

A profilod a saját védelmedben nem látható az emberek számára a Facebookon, és nem tudod használni a fiókodat.


A következő lépés

Próbáld meg a fiókot egy másik készülékről elérni, például olyan telefonról, táblagépről vagy számítógépről, amelyen korábban már bejelentkeztél a Facebookra.


screenshot: [link]



2022. dec. 19. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
róbáld meg a fiókot egy másik készülékről elérni, például olyan telefonról, táblagépről vagy számítógépről, amelyen korábban már bejelentkeztél a Facebookra.
2022. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen ezt megpróbáltam, de ugyanezt javasolja ott is.. :/
2022. dec. 19. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
írj a megadott email címre
2022. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg más-más böngészővel próbáltad már? milyen böngészővel csinálod?
2022. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Ahhoz support kellene, az meg a facebooknál nincs.
2022. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Chrome és mozzilla.. sztem el kell engednem ezt.. szomorú
2022. dec. 19. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Ha vársz kb. félévet, visszakapod
2022. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: De ne csinálj semmi facebook műveletet. Sok embernél hetek vagy hónapok után visszaadták.
2022. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia én is pont így jártam pont ugyan ekkor ugyan ez és mindennel próbálkoztam de semmi sem segített.Ha eseteg lesz fejlemény ezzel kapcsolatban az érdekelne:D
2022. dec. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
2022. dec. 21. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!