Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám feloldani a...

Hogy tudnám feloldani a facebookom?

Figyelt kérdés

Előre megjegyezném hogy egy hónapja egy vírust telepítettem a számítógépre és feltörték mindenemet. Ekkor a facebookomat is feltörték, le is zárolták viszont a személyi igazolványommal sikerült visszaszereznem azt is.


Na most rá egy hónappal kaptam ezt az üzenetet:


Donát, a fiókod zárolva van


Szokatlan tevékenységet észleltünk a fiókodnál. Ez azt jelentheti, hogy valaki tudomásod nélkül használta esetleg a fiókodat.


Fiók zárolva december 19, 2022


A profilod a saját védelmedben nem látható az emberek számára a Facebookon, és nem tudod használni a fiókodat.


Milyen lehetőségeim vannak?

Próbálj meg visszatérni egy olyan telefonról vagy számítógépről, amelyet korábban már használtál a Facebookra való bejelentkezésre.



Én ezek után, mint ahogy az üzenetben is látszik, probáltam több, gyakran facebookozásra használt eszközről is bejelentkezni, viszont mindenhol ez az üzenet fogadott. Valaki esetleg tudna segíteni, hogy miképp tudnám visszaszerezni ?



2022. dec. 19. 18:01
 1/9 anonim válasza:
100%

ugyan ez történt velem is..

nem tudom h lesz e megoldás.. én várok kicsit, aztán ha nem újra kell regisztrálni sztem :(

2022. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt már nagyon nehéz. Regisztrálj újra, de új e-mailel, új tel számmal, és új (pl portable) böngészőből.
2022. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Okos gyerek vagy Te donátkacsa 😂vigyázz a vírusokkal! Így jár aki poreszoldalakon barangol! Egy jó vírusirtó legyen az első lépés!

Írj a Facebook supportnak, írd le mi tortent!

2022. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Újra kell húzni a windowst. Formázni, és törölni a partíciókat. Utána jó lesz ;)
2022. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az újratelepites már aznap megvolt, szóval szerintem az nem igazán old meg semmit,majd a supportnak lehet írok még...
2022. dec. 20. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:

De olyan e-mailt adtál meg az újrahúzás után amit még soha? Vagy olyan tel számot?

Csak mert ha a régi emailed adtad meg akkor azért dobtak ki. (Húzd újra megint és adj meg zsír új e-mailt.)

2022. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azta ez érdekes… velem is ez történt tegnap… bejelentkeztem én is telefonról , laptopról… Ugyan úgy zárolva van :( nem értem..
2022. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a fene van a Facebookon mostanság? mostantól kezdődik egy " Fiók zárolási hullám" ez mitől van? egyenlőre nem tapasztaltam ezt nálam, de akkor is mitől van?
2022. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2022. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!