Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Próhardver ismét elszállt?

Próhardver ismét elszállt?

Figyelt kérdés
Csak nekem nem tölt be, vagy másnál is gond van? Elmúlt napokban van hogy Hardverapró, van hogy ez nem tölt be, nem tudom mi történik.
2022. dec. 20. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálam sem működik az oldal.
2022. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom rakoncátlankodik a szerver. Megesik, ami elromolhat az egyszer el is fog.
2022. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet megint behalt a db
2022. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Erdekes hogy pont unnepek elott... nyilvan egy hasonlo konkurens hasznalt piac ter vagy egy pc bolt szakija hackelhette meg.. hardverapro azert eleg jol kiszolgalja az orszagot , van boven valasztek es sporolni is tobbet lehet vele.
2022. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Facebook-on írták 2 órája:


"Egy bájos DDOS támadást élünk éppen át, amin hamarosan úrrá leszünk. Mi is szomik vagyunk, mert meg van írva egy csomó anyag, amit most nem tudunk közkinccsé tenni."

2022. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez az oldal még működik, te jó isten. :D Most ránéztem kíváncsiságból, a felhasználók értelmi szintje még mindig ugyanaz, mint évekkel ezelőtt. Én már 2017 körül elhagytam a társulatot a rengeteg baromságuk miatt, de látom most is ugyanaz megy. Most épp az AI miatt hiszik azt, hogy kihal az emberiség, meg elveszi mindenki munkáját. LoL Irodai munkakörök egy részét lehet, hogy kiváltja idővel, de azért bocs a világ nem csak irodai munkákból meg programozásból áll ahogy ők gondolják. :D Főiskolát végzett, középosztálybeli, olykor felsőtízezer emberek teszik ki a tagok jelentős részét, de annyira sötétek bazdki, mint egy felkapcsolt kiégett villanykörte. Ezek mindig vagy világot akarnak megváltani vagy épp a pusztulását jósolják előre nagy erőkkel, de ezalatt a 6-8 év alatt semmi nem valósult meg egyikből se. Tisztára mint egy szekta.
2023. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez lenne az ország legnagyobb tech oldala? Ahol a mai napig nincs ignore funkció, nincs sötét mód (ja bocs fizetős XD), nem lehet lájkolni, idézni, nincs notification rész meg egy csomó ennyire tök alap dolog hiányzik belőle amit az ingyenes (!) fórummotorok tudnak. WoW, hát az látszik, hogy nincs konkurencia, hogy megtehetik ezeket...
2023. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!