Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megmernél hívni számodra...

Megmernél hívni számodra teljesen idegen embert egy torrent oldalra ahova csak meghívóval lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalnál most nyitott a meghívás, én bent vagyok és van annyi pontom hogy akár többszáz embert is megtudjak hívni. Gondolkoztam rajta hogy küldök én is, mert nagyon sokan kéregetik most a facebookos oldalukon a meghívót, de félek hogy engem is kivágnak ha az egyik valami rosszat tesz. Egyébként a Bithorlo-ról van szó

2022. dec. 23. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2022. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2022. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz gond, én 15 ismeretlent hívtam már meg.
2022. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 0utsider ***** válasza:
91%

Szintén nem.

Annó jártam már így pórul. A kedves meghívottam egy aránycsaló volt.

Őt kivágták. Én meg warnt kaptam.

Amelyik oldalakon bent vagyok, azokra nehéz bekerülni. Így én nem kockáztatnék.

2022. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Megmernél hívni számodra teljesen idegen pasit egy menetre a hálószobádba..? :P
2022. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Még az aránytartós korszakban meghívtam 4 megbízható ismerőst. 3 inaktivitás miatt törlődött, a negyedik seedkötelezettség megsértése miatt tiltva lett, amiért járt 6 hónap warn. Hiába tartotta seedben a dolgokat, nekiugrott 100 gigányi tartalomnak, amiből nem tudott kinek 30 gigányit visszaosztani, így kiesett. A felelősség pedig a meghívó felet is terhelte.


Az idegenek meghívásában az a kockázat, hogy kitiltott tag nem regisztrálhat vissza, viszont nem fogják neked megmondani hogy már voltak tagok és miért nem azok. Mivel te vagy a meghívó fél, és leírják az oldalak is, hogy felelősséggel tartozol a meghívottért, minimum warn szokott érte járni, ha nem durvább. Elég ha csak egy emberrel játszod ezt el, nemhogy többel.

2022. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megbízhatónak gondolt ismerőssel is megjártam már.
2022. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno mikor 100 pont volt én is rnegeteg embert hívtam meg pl ncorera még innen is sokat, nem volt semmi gond sose.
2022. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!