Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltem valamit az Amazonról...

Rendeltem valamit az Amazonról, megadtam a kártyám adatait mint egy sima online vásárlásnál, nem irányított át semmilyen oldalra ahol fizetni lehet. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Azt írja meg van rendelve, de nincs kifizetve, mert nem vonta le a kártyámról a pénzt.Esetleg utólag fogja levonni? Nem jött semmilyen e-mail a rendelésről sem. Valamit rosszul csináltam?

Előre is köszönöm.#amazon



2022. dec. 27. 18:27
 1/5 anonim válasza:
Hát azért ez így elég homály.
2022. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ha nem jött email akkor szerintem nem ment át, a rendeléseid között nincs ott, hogy fizetésre vár? Töröld ki a rendelést ha ott van és nem lehet utólag fizetni és rendeld meg újra de előtte hívd fel a bankod, hogy ők mit látnak

Az amazon megbízható szerintem ők visszafizetik, ha véletlen kétszer vonják le.

2022. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


pay amazon com


ezen voltal?


mar nagyon szeretnek all oldalakat csinalni

szoval vasarlasnal erdemes mindent figyelni

2022. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kitöröltem a rendelést, megrendeltem újra,kikalkulálta a szállítást is, és ki is írta,hogy sikeres rendelés, viszont nem irányít át semmilyen oldalra ahol fizetnem kéne. Nem értem mi lehet a probléma. Egyébként az amazon.com-ról rendeltem.
2022. dec. 28. 10:31
 5/5 Hintalow ***** válasza:

A kártyaadataid már megvannak adva ha jól èrtem.

Az amazon akkor fogja levonni az összeget, amikor teljesìtik a rendelèst. Napok is lehetnek.

Ne törölgesd ès adogasd meg újra, nem fogja azonnal terhelni, nem ìgy működnek.

2022. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!