Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online vásárlásnál miért...

Online vásárlásnál miért többszöröse a kiszállítási díj a rendes árnak? Ha több dolgot rendelek akkor mindegyiknek ki kell fizetnem a teljes kiszállítási díját vagy csak egy fix díjat?

Figyelt kérdés
Most nézegettem Ebay-en cuccokat, és az egyik bögre amit néztem 2300 Ft körül van, a kiszállítási díja meg több mint 5000(!) Ft. Azt hittem dobok egy hátast. Ez hogyan értendő? Tegyünk fel egy elméleti példát. Ha például veszek 10 ilyen bögrét, akkor az nekem 10x2300 (=23000) + 1x5000 = 28000, vagy pedig 23000+ 10x50000=73000 Ft lesz? Nagyon nem mindegy. Illetve mi van ha különféle termékeket különféle helyekről rendelek? Az azért érdekes, mert tesóm barátja rendelt egy csomó dolgot (jött nekünk is sok minden belőle), és ő egészen biztosan nem fizetett többtízezret.

2018. jan. 5. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Törékeny, drágább úgy küédeni hogy érték biztosítva legyen.

Különben valószínüleg csak egy halom cserép darabbérkezne.

Ami nem törékeny kicsi, még ingyenis elküldik, mivel általány díjat fizetnek.

De ami törékeny, biztosítva legyen, azbizony nem éri meg.


Mennyiség növekedésével, nem arányosan de nőhet a szállítás ára.

2018. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja értem! A fene egy meg akkor. Köszi az infót!
2018. jan. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!