Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltűnően olcsó webáruházba...

Feltűnően olcsó webáruházba botlottunk. Lányom mindenképpen akar onnan valamit venni, amit mi nem tudnánk máshol megvenni. Szerintetek csaló oldal?

Figyelt kérdés

ZAPENNY a neve és azért is teszem fel kérdésben, mert az itt kapott válaszok másnak is segíthetnek. Számomra 99%, hogy csalás, mert 1500 körül van minden gyönyörű ruha és divatos pulóver, nagyon szép csizmák 4800 Ft-ért és hasonló áron. A lányom akar egy lovaglócsizmát, de hiába mondom, hogy már csak a gyanús árak, fordítás és a tájékoztató oldalon leírtak alapján is gyanús, nem hiszi.

[link]

Pl. ilyeneket írnak ki: "Fenntartjuk a jogot, hogy a szolgáltatást bárkitől, bármilyen okból bármikor megtagadjuk." Postaköltség majd a fizetési beállítások után derül ki, meg ilyenek. Én félnék megadni a bankkártya adataimat. De lányom szerint túl gyanakvó vagyok és ez amúgy is csak egy gyenge fordítás.

Mit gondoltok az oldalról?



2022. dec. 30. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én innen nem rendelnék még egy doboz gyufát sem.

EU-n kívüli céghely, nincs magyar ügyfélszolgálat, kamu "kedvezmények".

2022. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én innen biztos nem vennék semmit. Nincs normális logó az oldalon. Bal oldalt folyamatosan jön fel, hogy x ideje vettek valamit. Általábn ilyet csak kamu oldlaon látsz. Ha rákeresel Google-ben a cég nevére (Kentesh Ltd) akkor ez az oldal jön fel: [link]


Itt csomóan írják panaszukat, több oldalt is linkelnek, ahol ugyan ez a cégnév és cím van megadva. Ha címre rákeresve pedig egy irodaház jön fel, ahol szintén tele van negatív értékelésekkel.

2022. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna innen rendelni. Olyan irreálisan alacsony árak vannak megadva, hogy teljesen valószínűtlen az egész.
2022. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Én sem rendelnék innen. A bankkártya adatokat nem hitelesített banki felületen kéri, hanem úgy kell beírni az oldal input mezőjébe.

Fura.

2022. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nehogy rendelj bankkartya adatokat meg meg inkabb ne adj meg es probald a lanyod fejebol kiverni ha nem megy akkor ezt nagyon nem ajanlom de rendelje meg a sajat penzen es tanuljon belole csak a bankkartya adatokat ne adja ki
2022. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes házhozszállítás 49 USD felett. Természetesen csak az Egyesült Királyságon belül, Magyarországra 10.000 forinttól. Aztán vámkezelni is kell, ami szintén pénzbe kerül. Majd ÁFÁ-t kell fizetni az egész után, ami nálunk 27%. És ez az ideális eset, ha megkapod az árut és azt, amit rendeltél, amilyen színben és méretben akartad. Ha féltéglát küldenek helyette, akkor pereskedhetsz évekig, mire kiderül, hogy már most felszámolás alatt van a cég. London tele van arab csalókkal, helyben joghurtot nem vennék tőlük, nemhogy messziről látatlanban értékesebb holmit.
2022. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a megerősítést!
2022. dec. 31. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!