Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hány DVD-én kel a Netflix...

Hány DVD-én kel a Netflix tartsa a filmeket ha sokan egyszerre néznék mindenki hozzá jusson és speciális DVD-é lejátszókat használnak azt a jelenetet lássa mindenki amit akar?

Figyelt kérdés
haverom mondta winyón nem tárolhassák mert akkor torrent lenne és akkor illegális lenne és nem tudnák a jogdijjakat ki fizetni
2023. jan. 2. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteget.
2023. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
A haverod téved, szervereken tárolják digitálisan és jogszerűen. A következő ilyen kérdést már célzottan a Humor kategóriába írd.
2023. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Én uty tutom Vhs en tarcsák
2023. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
miért hazudna haverom ha én ithol DVD-ét tartok azt megfizettem de ha winyón tárolom arra nem fizetek árat tehát illegális. és mondta Netflix is így van
2023. jan. 2. 18:38
 5/19 P.O.C. ***** válasza:
80%
Már rég áttértek Blu-ray -re.
2023. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Haverod hülyeséget mond.


"winyón nem tárolhassák mert akkor torrent lenne"

A torrent nem attól torrent, hogy "winyón" tárolják (az adathordozó típusa lényegtelen ezen szempontból), hanem hogy a tartalom sok kis szeletre van bontva és azt hálózaton keresztül elosztott kliensek között P2P módon osszák meg egymás között. De egyébként a Netflixnek semmi köze a Bittorrenthez.


Itt:

[link]

írnak arról, hogy hogyan épül fel a kiszolgáló rendszerük. Igen, merevlemezen tárolják a tartalmakat.

2023. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Tegnap már volt egy ilyen trollkérdés, gondolom a tiéd:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..


"ha winyón tárolom arra nem fizetek árat"

Ez sem igaz, minden üres adathordozón van egy külön adótétel a szerzői jogvédett tartalmakkal kapcsolatos sarcként.

2023. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele. Valaki cserélgeti a DVD-ket a x darab lejátszón igény szerint egy központban?

Szóval nem DVD-n tárolják, hanem szrevereken.

2023. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
472 db
2023. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Min kéne tárolniuk?
2023. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!