Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet valakit követni,...

Hogy lehet valakit követni, anélkül hogy ismerősök lennénk vagy ismerősnek jelöltük volna egymást?

Figyelt kérdés
Láttam hogy vannak olyan emberek, akik nem az ismerőseim, mégis követnek. Ha én is követni szeretnék valakit, aki nem az ismerősöm, anélkül hogy ismerősnek jelölném, hogyan lehet beállítani hogy kövessem?

#facebook, követés beállítása
2023. jan. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor fog menni, ha "Nyilvános"-ra van állítva a "Ki követhet engem?" ezen az oldalon [link] annak, akit követni szeretnél.
2023. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es a válaszod!
2023. jan. 3. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Rámesz a profiljára.

Profilkép alatt három pici pötty és az első. "Követem"...

2023. jan. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as a kérdés arra vonatkozott hogy olyan embert hogy lehet követni, aki nem ismerős. Az általad leírt válasz csak az ismerősökre vonatkozik. Ugyanis aki nem ismerős, annál a 3 pöttyre rákattintva "Keresés", "Támogatás kérése vagy jelentés", "Tiltás" opciók jelennek meg.
2023. jan. 5. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, tudok olvasni. Kipróbáltam direkt miattad úgyhogy az én válaszom helyes.
2023. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!