Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízhatóak a fényképtároló...

Megbízhatóak a fényképtároló oldalak?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt szeretném megtudni, hogy pl.az indafoto, flickr, ovi share tehát az ilyen jellegű oldalak, amiken képeket lehet elhelyezni, mennyire megbízhatóak? Úgy gondolom, ha ilyen oldalon elhelyezek képeket, akkor ha netán elromlik a gépem, vagy megsérül a CD amire kiírtam, akkor még végső esetben hozzányúlhatok az ilyen oldalon tárolt képeimhez. Még valami:mennyi ideig tárolják a képeket szerintetek?
2008. dec. 26. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Mivel ingyenesek, es nem garantalnak semmit ezert NEM MEGBIZHATOAK!

Majd ha olyat latsz, hogy X ezer forintert garantaljak, hogy biztonsagosan taroljak a kepeidet, az biztonsagos.

Ird ki CD-re, es tartsd meg a gepeden is. Ha valamelyik tonkremegy a masikrol visszaallithatod.

2008. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2008. dec. 27. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a google picasa szolgáltatását ajánlom. amit oda feltöltöttem 2 éve, még mindig megvan. 2gb tárhelyet ad.
2008. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!