Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A letöltésnél ez mennyire...

A letöltésnél ez mennyire normális, hogy össze vissza ugrál a letöltési számláló?

Figyelt kérdés

Elkezdtem leszedni a Trónokharcát 770Gb.

1B/s és 40M/s ugrándozik, nem áll be egy stabil letöltésre.

Feltöltök: 96-ból jelenleg 31

Letöltök: 11-ből 6


Bocsánat, ha hülyének hangzik a kérdés, de ilyennel még nem találkoztam.



2023. jan. 11. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Letöltéskor, ha megfelelően van a kliens beállítva, lefoglalja a szükséges területet, hogy elkerülje az extrém mértékű fájltöredezést.

Ilyenkor más lemezműveletet nem lehet végezni, ezért áll le ideiglenesen a letöltés.

2023. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Torrentet használsz, ahol a letöltést főleg, más, lakossági előfizetéssel rendelkező magánembertől teszed, akik egyrészt osztott erőforrással rendelkeznek (nem dedikált bérelt vonal van közted meg köztük), másrészt a megosztás közben használják az Internet-elérésüket, így változik az egyébként is korlátozott feltöltési sebességük.

2023. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A számítógépen nincsen eléghely, így gondolom nem számít ha egy külső merevlemezre töltök le mindent?!
2023. jan. 11. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Még lassabb lesz így a letöltés, mivel usbn lassabban éri el az rendszer az adatokat, mint sata csatolón keresztül.
2023. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd csak meg közben a lemezhasználatot. Én emiatt cseréltem le a HDD-t SSD-re még letöltéshez is, mert egyszerűen itt már a hdd lesz a korlátozó tényező.
2023. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amióta elkezdtem a letöltést, azóta a pc-én szinte semmit nem tudok elérni, mert minden lefagy, és hosszú ideig gondolkozik.

A letöltést le stopoltam, a gépet újraindítottam, és azóta semmi baja.

Nem gondoltam volna, hogy ez ekkora probléma lesz.

Van a pc-ben SSD, de csak 240 gb, plusz 1 TB HDD.

Ha lecserélem a HDD-t, egy SSD ami 2 TB, utána gondolom újra kell telepíteni mindent?

2023. jan. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!