Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam gmail fiókra és...

Regisztráltam gmail fiókra és sajnos elfelejtettem a felhasználó nevemet is és a jel szavamat is. Mit tudok tenni, hogy újra be tudjak lépni?

Figyelt kérdés
Tudom elég fatális hiba, hogy nem írtam fel. Megvan mind a kettő nagyjából de egyiket sem ismerem pontosan. :(
2023. jan. 13. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
kamu
2023. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megprobalom egy analogiaval megvilagitani hogy mekkora h.lyeseget kerdeztel: elhagytad a kulcsat egy olyan lakasnak, amelyiknek nem tudod a cimet sem, de be akarsz jutni.


Szerinted milyen vudu magia lenne kepes ezt megoldani?

2023. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Agysebészeten kioperálják a memóriád elfeledett részéből...
2023. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén és nem bántásból, de hány éves vagy? Ha mindez igaz, akkor egy jó tanulópénz számodra, hogy márpedig ilyet nem szabad. Tessék máskor felírni valahová, akár kinyomtatni, tök mindegy.
2023. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, csak gratulálni tudunk, de segíteni nem. Vagyis keresed az utcán az autódat ami nem tudod hogy néz ki, és még kulcsod sincs. Ezzel most mihez kezdjünk? Csinálj egy újat azt kész.
2023. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mqx ha írtál valakinek kérdezd meg tőle hogy milyen címről jött. Ha nem küldtél, akkor lényegében nem is használtad, így nem vesztesz semmit azzal hogy újat csinálsz.
2023. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a böngészővel elmentetette a bejelentkezési adatokat, és közben regisztrált is különböző oldalakon fiókot ezzel a címmel, most meg be kéne manuálisan lépni újra, és itt a gond. Ez persze attól is függ, hogy mióta élt ez az email cím, és mennyi tevékenység folyt le a különböző oldalakon ezeken keresztül. Megoldás nincs, de ha kevés ideig élt a cím, akkor nem nagy gond pótolni a veszteséget. Újra regisztrálsz, most normálisan meg is jegyzed, mobilszámot is kapcsolsz hozzá szépen, kétfaktoros azonosítás szintén bekapcs, azzal tudsz jelszavat is változtatni, ha elfelejtenéd, vagy ha gyanús tevékenységet észlelnek, akkor ott kell igazolni, hogy tényleg te vagy. De ettől az email címet legalább illendő lenne megjegyezni.
2023. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!