Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a férjem facebook-já...

Feltörték a férjem facebook-ját! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Furcsa, aberrált rajzfilmfigurás képek tucatját kaptam, mintha Ő küldte volna a messengeren. Egyből gyanút fogtam, felhívtam, mondta, hogy ezeket nem Ő küldte. Gyorsan megváltoztatta a jelszavát. Pár percig jó volt, majd újra jöttek a furcsa képek. Azóta jelentettem, zárolták a profilját. Mi ez, mit tegyünk?

2023. jan. 18. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Ha zárolták, akkor már semmit nem tehettek, mivel a Facebooknál nincs normális support. Újra kell regisztrálnia, új profillal.
2023. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szirty ***** válasza:
89%
Menjetek kirándulni. A fészbúk nem az élet!
2023. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta jelentettem, zárolták a profilját."

- Biztos meg fogja köszönni hogy feljelentetted és kizárták.


"mit tegyünk?"

- Már tervezném a válás utáni vagyonfelosztást. :P

2023. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miután megkaptam tőle messengeren ezeket a hülye rajzfilmfigurás képeket, amiket nem ő küldött, még be tudott lépni a fiókjába. Jelszót változtatott, majd pár perc múlva belassult az egèsz facebook, használhatatlanná vált és jöttek újra a képek. Azt nem értem, hogy ha valaki feltörte, akkor miért nem változtatta meg a nevet, jelszót stb? Miért csak nekem küldött ilyen baromságokat? Ki törhette fel és milyen célból?
2023. jan. 18. 17:27
 7/19 A kérdező kommentje:
5-ös: nem tudtam, mit tegyek. Annyit találtam, hogy “jelentés: feltörés”. Gondoltam azért lètezik ez az opció, hogy a facebook megoldja az ilyen jellegű problémákat.
2023. jan. 18. 17:30
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Semmi feltörés nincs itt. Nem kéne össze-vissza mindenre kattintani sem neked, sem a szintén zseni férjednek.
2023. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8-as, ezt hogy érted? Mire kattinthattunk és mi történhetett?
2023. jan. 18. 17:56
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Vannak ilyen facebookon terjedő vírusok, amik linkeket küldözgetnek mások nevében, és aki rákattint, az "elkapja". Ha valaki csak úgy a semmiből küld egy ismeretlen linket, nem szabad rákattintani, amíg meg nem győződtél, hogy valóban ő küldte (leginkább úgy, hogy megkérdezed).
2023. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!