Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a Tor böngésző?

Mi az a Tor böngésző?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Brave böngészőt. Az inkognitó mód a Tor. Ez mi? Annyit tudok, hogy a fekete internettel kapcsolatos és ha valaki használja, a rendőrség elkezdi figyelni.

2023. jan. 18. 21:31
1 2
 11/20 NTBS ***** válasza:
100%
Egy internetes böngésző, ami nehezebben visszakereshető.
2023. jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 DK-s ***** válasza:
33%

Jó lenne, ha akadna végre bárki is a válaszolók között, aki kiemelné a deep, és a darkweb közötti különbséget!


A TOR a deep-webek közül az Onion hálózati protokollt használja, mivel az a legelterjedtebb.


Konrétan olyan hogy darkweb, vagy sötét web, NEM LÉTEZIK.


A deepwebek azon részeit szokták így aposztrofálni, amelyeken illegális tevékenység folyik. Szubjektív megnevezés.

2023. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#10: Pont hogy nem.

Attól, hogy más protokollt használ, attól csak deep lenne.

2023. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#12: dehogynem létezik, csak nem egy egzakt fogalom.
2023. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 DK-s ***** válasza:
12%

#14-nek:


Ugyanazt mondod mint én, csak én az "aposztrofált" kifejezést használtam rá.


Kérdezőnek:


Figyelj!


Én gyorsan letöltöttem, és telepítettem a Brave-et. Először is kezdjük ott hogy a letöltési folyamatot mutató ablak teljes egészében a Chrome-é, majd a böngészés megkezdése előtt a GOOGLE kéri a különböző hozzájárulásaidat!


Takarítsd le ezt a Google szemetet a gépedről, és tedd fel a TOR-t, ha a deep-webet akarod használni! Eszedbe se jusson guglival kutakodni a deep-weben, mert már az IP címed alapján tudja hogy ki vagy, és menti a keresési előzményeidet, és még sok egyéb xarságot művel.


Nem tudom neked elmagyarázni. GOOGLE! deepweb böngésző?!


Öngyilkosság.

2023. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

#15 nem a web sötét hanem te.

Egy ncore is már deep web-nek számít, mivel a keresőmotorok nem jelenítik meg a tartalmát. Nagyon röviden ezt jelenti a deep web, nem pedig azokat az ökörségeket amiket leírtál. Miért beszélsz akkor ostobaságokat? Talán mert fogalmad sincsen a témáról, csak találtál pár .onion linket ami illegális oldalakra irányított? És a mai napig rendszeresen látogatod ezeket az illegális oldalakat?


A Tor használata meg csak akkor indokolt, ha .onion oldalakat akar valaki böngészni.

Arról nem is beszélve, hogy a Tor böngészőn belül is vannak beállítások amiket eszközölni kell, ha valaki 100% "láthatatlanságot" akar. Ezt a laikus Tor felhasználók 99%-a soha nem végzi el.

(nem kérek reagálást semmire)

2023. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 DK-s ***** válasza:
25%

Ismét #16-nak:


Kicsit részletesebben:


"A Tor használata meg csak akkor indokolt, ha .onion oldalakat akar valaki böngészni."


De okos vagy! De mintha már ezt én is mondtam volna, #12-ként:


"A TOR a deep-webek közül az Onion hálózati protokollt használja, mivel az a legelterjedtebb."

2023. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Thunderfairy ***** válasza:
48%
Hát ha interneten nem tudtál utána olvasni a TOR böngészönek és hálozatnak kérdező akkor te ne akarj ilyen dolgokat használni. Simma vebes keresésel 1-2 órán belül mindent meg lehet tudni róla. Nem neked való még ez a dolog.
2023. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező.


Ha be írod a google, hogy tor és hogy mire való pontosan, több tucatnyi oldalt dob ki, amiket el lehet olvasni.

Egy weboldal a sok közül.


[link]


[link]


Jó olvasást!

2023. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tor-rent-e.
2023. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!