Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows vistán működik a...

Windows vistán működik a windows update?

Figyelt kérdés
Windows xp-t újra raktam, ám utána rádöbbentem hogy le van lőve a windows update szervere és nem működik. Ha ráteszek 1 vistát ott le tudom tölteni a frissítéseket?(mert ugye ott már kicsit modernebb, nincs szüksége az internet explorerre hanem a vezérlőpultban van)

2023. febr. 11. 20:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A windows 7-en se működik.
2023. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es, kérlek ne mondd ezt, van egy win7-es gépem, és minden nap gyönyörűszépen tölti le az mse definíciófrissítéseit, valamint havonta 1-szer a rosszindulatú windows szoftverek eltávolítására szolgáló eszközt, valamint az office 2016 frissítéseket
2023. febr. 11. 20:56
 3/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem a Windows Update mint szolgáltatás szűnt meg, hanem az operációs rendszer támogatása.

Le tudod vele frissíteni addig amíg adtak ki hozzá javításokat és biztonsági frissítéseket, de ennyi. Az hogy az MSE -hez kapsz még adatbázist más tészta, valószínűleg ugyan azt használja, mint a Defender így azt még le tudja frissíteni. Várható hogy előbb utóbb a Vistához tartozó szerók is leállnak.

2023. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as akkor ezek szerint vistán még meg tudja keresni az update-eket, mert mivel xp esetén még böngésző kell neki, hiába sp3-at teszek fel, mikor rányomok a windows update-re akkor egy hibát dob ki hogy az oldal nem elérhető. A SP1-et januárba tettem újra, gyönyörű szépen megtalálta a 200+ frissítést amit élete során kapott, egyik barátom ugyanezt csinálta csak 8.1-el
2023. febr. 11. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Win7-en azért működik mai napig tiszta telepítés után a Windovs Update mert utolsó évében megjelent hozzá a szükséges 3db frissítés. Régebbi windovsokhoz nincs ilyen így telepítés után nem tudják frissíteni magukat. Itt nem a vírusirtó adatbázis frissítésről beszélek hanem a win frissítéseiről.
2023. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor 7-nél régebbinél már teljesen halott?
2023. febr. 11. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb WSUS program régebbi verziójával tudod leszedni a frissítéseket hozzá és kézzel installálni.
2023. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oh értem, viszont akkor gondolom azzal xp-hez is lehet
2023. febr. 11. 23:56
 9/10 anonim ***** válasza:

XP hez igen

[link]

2023. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A link helyesen: [link]
2023. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!