Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafoneról Yettelre váltottam...

Vodafoneról Yettelre váltottam. Yettel internet tarifái nagyon kicsik számomra.(feltöltőkártya) App kínálatán kívül van még más csomag?

Figyelt kérdés
Nos, nekem 10gb 5000Forintért kevés. Nekem 500GB netem volt vodafonenál 8000forintért. Nincs valami hasonló Yettelnél? Felőlem lehet 10000Ft is, de nekem 10gb net kevés, bár 500 sok. Nekem egy olyan 100giga kéne. Akár belemegyek abba hogy korlátlan vagy esetleg előfizetés, de előfizetésem sosem volt. Az hogy működik?

2023. febr. 12. 14:34
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
ha van korlatlan akkor kiprobalod milyen
2023. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Találtam yettelnél 7990ftos előfizetést. Nem tudom hogy megy az előfizetés. Most lettem 18, nyilván diákmunkából állnám meg amit amennyit a szüleim beleadnak. Ajánlja valaki az előfizetést? Ha nem tudom fizetni lemondhatom? Mit kell vinnem magammal? A régi telefonszámom megmaradhat?
2023. febr. 12. 16:25
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

megmaradhat

igazolvany, lakcim


feltoltos korlatlanra gondoltam, hogy probald ki

de havidijas elofizetes is jo

bemesz es elmondod hogy kb. 100GB netet hasznalnal (ha nem felsz elarulni...)

es ennek megfelelo elofizut ajanlanak, ha van kedvezobb pl.


azert jo diakmunkat keres, ha havi 8000 is kerdeses szamodra akkor valami nem stimmel, termeszetesen szuleid ha tudjak allni nincs gond


azt is elmondjak hogyan mondhatod le

ha husegszerzodest nem kotsz nem veszel semmit igy mellette, akkor barmikor lemondhato elofizetes, illetve ugyanugy feltoltosre is visszaallhatsz

2023. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2023. febr. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!