Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt megtudom változtatni?

Ezt megtudom változtatni?

Figyelt kérdés

Volt egy accountom googlen ami freemailos volt most csinálni akartam egy gmail emailcimet de ehhez rendelte hozzá igy sajnos jobb oldalt ha rámegyek mert nem az enyémet hanem az újat hozza ki amit nem magamnak akartam.Most a beállításokba ezt írja"Google Fiók e-mail-címe

A Google Fiókjának azonosítására használt cím Ön és mások számára. Ezt a címet nem tudod megváltoztatni." innentől kezdve nyilván tudom hülye kérdés de azért utolso reményként kiírom ide



2023. febr. 13. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mit akarsz. Google-re nem tudsz más email címmel regisztrálni, mert mikor létrehozol egy Google fiókot, akkor email címet is létrehoz. Másodlagos, biztonsági email címnek lehet megadni másikat, de azzal nem lehet bejelentkezni.
2023. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még régebben valahogy regisztráltam jobb felül ha rámentem a kisikonra a freemailos emailt irta ki meg a youtube fiokom is ezzel van csak gmail nem volt hozzárendelve
2023. febr. 14. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod
2023. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem. "de ehhez rendelte hozzá igy sajnos jobb oldalt ha rámegyek mert nem az enyémet hanem az újat hozza ki" Akkor most a régivel csináltál Google-fiókot, vagy keletkezett egy új? Ha előbbi, hogyan, ha már volt azzal, ha pedig utóbbi, ki találta ki a címet?
2023. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!