Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megváltoztatni...

Hogyan tudom megváltoztatni az email címemet facebook-on? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy a régi email címem (citromail) meg fog szűnni márciustól, ezért minden fontosabb fiókomon és közösségi oldalamon szeretném megváltoztatni azt.

A kérdésem a következő:

Facebookon találtam olyan lehetőséget, hogy email hozzáadása, oda már hozzá is adtam és elsődlegessé tettem a gmailomat. Viszont azt nem találom sehol, hogy tudom úgy beállítani, hogy azzal tudjak ezentúl bejelentkezni. Egyes forrásokból olvastam olyat, hogy ha kitörlöm a régi emailemet, akkor átáll a rendszerben, de erről nem találtam más megerősítéseket. Így hát a segítségeteket kérném, mi tévő legyek?



2023. febr. 21. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld ki a régit, annyi elég.
2023. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beállítottad az új címet elsődlegesnek, onnantól kezdve már beléphetsz vele. Ez maga az átállítás.
2023. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még a régivel tudok belépni. Ez a beállitas csak arra vonatkozik, hogy a kozossegi emaileket mar a gmailre kapnam, de nekem nem ez volt a fő célom.
2023. febr. 21. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem engedi az újjal, vagy csak a régi van megjegyezve ezért azzal léptet be?

Pár napja állítottam be valakinek, a beállítások/általános - névjegy mezőben be lett állítva az addig másodlagos fiók elsődlegesnek, majd utána már azzal be lehetett jelentkezni.

Elképzelhető, hogy meg is kell erősíteni az e-mail fiókba kiküldött linkkel.

2023. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, küldött is megerősítő kódot, fel is cserélődött a sorrend, így már elsődleges a gmailem, de meg mindig a citromailessel lehet belépni
2023. febr. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!