Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Zaklatnak E-mailben. Kitalálta...

Zaklatnak E-mailben. Kitaláltam a zaklató e-mailjének jelszavát. Ha belépek és megváltoztatom a jelszavát vagy törlöm a fiókját kinyomozható-e? Választ kicsit bővebben lécci)

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
én SZERINTEM ki lehet nyomozni. De a fiok tulaja 2% hogy kinyomoztassa hogy ki törölte fiokját vagy változtatta meg a jelszavát. de szerintem nem nagy bűn ha megváltoztatod neki a jelszavát. Sőt ennyit megérdemel. De várj még a többi válasszolora hogy ők mit mondanak.
2011. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM! nyomozható ki, csináld meg nyugodtan.

Töröld a fiókját, mert ha csak a jelszavát változtatod meg, és későbbiekben esetleg TE próbálsz belépni a megváltoztatott jelszóval lebukhatsz, ha közben az eredeti tulajdonos jelenti az üzemeltetőknek.

(Figyelni fogják, honnan és ki lépett be, ekkor már lenyomozható a gép amivel beléptél)

2011. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kitaláltad a jelszavát? :D

Ez baromi jó :D

Na ne etess!

2011. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem etetlek. Sajnos harmadik beütött próbálkozás sikerrel járt. Vannak még olyan bénaságok akik születési dátumot adnak meg. Erről ennyit.
2011. febr. 24. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégha az e-mail szolgáltató leis nyomozza, a zaklató nemfog hozzáférni az adataidhoz, mivel a szolgáltató nem adhatja ki a személyes adataidat. (Ebben bennevan a géped IP címe is.)
2011. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pj0tr ***** válasza:

És kb 2 perc amíg létrehoz egy új email címet...

Ne olvasd el a leveleit. Tedd spam listára akármi. Vagy csak fordulj a rendőrséghez és jelentsed fel.

2011. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az én levelezőmben van tiltólista. Biztos van a tiédben is. Használd!
2011. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 touchwiz válasza:

Én inkább hagynám, használja csak, ha némi szám.tech. tudásod, h láttad a leveleit, csinálsz egy hamis levelet, egy pár vírussal megtűzdelve, persze ne a legősibbekkel, meg ne csak olyanokkal amik azonnal munkához látnak, aztán majd lesz a zaklatóval valami

:)

2011. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azóta, mióta említettem a rendőrséget, nem írt. De sok hasznos tippet adtatok. Köszi mindenkinek.
2011. febr. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!