Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on hogyan tudnék feltölt...

Ncore-on hogyan tudnék feltölteni valamit ha tiltásba vagyok, ha letölteni sem enged semmit?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy
2023. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A seedelés nem egyenlő a torrent feltöltéssel. Nincs is értelme belekezdeni, mert rengeteg szabálya van, és ha fogalmad sincs az egészről, csak még több büntetést szedsz össze.

A már letöltött dolgokat kell seedelned tovább, feltéve hogy azt nem törölted le. Nézd meg, hogy a letöltési korlátozás érinti-e a seedkötelezett dolgokat. Ha nem, letöltesz mindent ami még seedköteles és most tényleg be is tartod a 48 órát.


Ha tiltva van a letöltés, de csak ideiglenesen, akkor ki kell várni amíg feloldják, és onnantól kezdve mindig seedelj.

Ha végleges a letöltésmegvonás, esetleg más oldalról megszerzed a seedkötelezett dolgokat és még teljesíted a szabályokat seedbe állással (torrent fájlt letöltöd, megadod neki a letöltött fájl helyét, és hash ellenőrzés után seedbe áll), vagy akkor végleg vége.

2023. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amiket letöltöttem régebben azokat töröltem már seedelés nélkül :/ most azt sem tudom, hogy mikor tölthetek újra bármit is le, nem találok erről írást sehol, lehet hogy ez már végleges kitíltás.
2023. febr. 24. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Wiki/ratio-free rendszer ismertető


"1 – 3. alkalom: 5 nap letöltés megvonás

4 – 5. alkalom: 15 nap letöltés megvonás

6. alkalom és utána: 1 hónap letöltés megvonás"

2023. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nem tudom hogy állok jelen pillanatban sajnos, eléggé elhanyagoltam a profilomat az a helyzet. viszont mostm már van normálisnak mondható internetem innestől kezdve seedelnék is, hogy ne legyek törölve :(
2023. febr. 24. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Aktivitás menüben leírja, hogy hány HnR hónapod volt eddig. Végleges megvonást csak az abszolút nem seedelők listájának legrosszabb 1%-a kap, úgyhogy van esélyed arra hogy ez ideiglenes.
2023. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olyan prémiumot, ami vagy felezi vagy nullázza a hit'n run hónapjaidat.
2023. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hit'n'runolt hónapok száma:

12 ez soknak számít?

2023. febr. 25. 08:30
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon soknak... Talán az a maximum, ami lehet. De ha ennyire nem tartottad be a szabályokat, miért szeretnél torrentezni?

Ha nem tudod betartani a 48 óra seed időt, akkor neked tényleg csak a prémium vásárlás a megoldás, mert akkor nem kell visszatöltened :)

2023. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!