Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok mondani egy olyan...

Flamenco kérdése:

Tudtok mondani egy olyan oldalt, amire úgy tudom feltölteni a zenémet, hogy le tudják játszani, de ne tudják letölteni?

Figyelt kérdés
A google drive-on próbáltam több opciót, de vagy letölthető volt a cucc, vagy pedig megosztott linknél nem látta az illető. Sajna Soundcloudról is le lehet tölteni progival. Dropboxban a letöltés tiltása azt hiszem már fizetős opció. Facebook is jó lenne, de a lite-al mobilon keresztül úgyszintén letölthető. Tippek?

2017. jún. 24. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Ha le tudom játszani akkor le is töltöttem, különben meg sem szólalna. Ha pedig letöltöttem akkor kinyerhető a tartalom bármilyen módszerrel, ha sehogy máshogy akkor odarakom a mikrofont a hangszóróhoz és saját fájlba rögzítem.


Tipp: téged véd a szerzői jog, úgyhogy ha probléma van akkor majd eljársz az illetéktelen felhasználás ellen. Más lehetőséged nincs (vagy pedig nem osztod meg a tartalmat).

2017. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ket gombnyomassal azt is meglehet csinalni h rogzitse a geo hangjait a pc. Szoval lajatsza es kesz.
2017. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké le lehet szedni sokféle módon (bár egyáltalán nem mindegy, hogy milyen minőségben), de a cél az lenne, hogy ne legyen kézenfekvő a letöltés, vagy legalábbis kevés legyen az esély, hogy ismerjék a letöltés módját
2017. jún. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!