Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet az alábbi problém...

Hogyan lehet az alábbi problémát megjavítani?

Figyelt kérdés

Volt egy weboldalam, amelyet új host ra raknék át.

A probléma viszont az hogy a domain cím még mindig ahoz kapcsolódik.

a régi szolgáltató rekordjai közül mindent kitöröltem, ahol a domaint vettem ott is csak azok a névszerverek vannak amik az új helyre kellenének. A gyorsítótár törlés nem segített. Reggel 8 óra óta ez a helyzet.

Régi kiszolgáló: ionos.hu

Új kiszolgáló: saját gép webadminnal

Teendő.?

Válaszokat köszi!!



2023. febr. 25. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha segít a probléma megoldásában itt egy kép:

[link]

2023. febr. 25. 19:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Az új névszerverek jól vannak konfigurálva? Azaz az új hostra mutatnak? Ha igen, kell kb 24 óra, mire a világ összes DNS szerverének a cache-éből kiürül a régi és az újra fognak mutatni.
2023. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az új névszerver a domain kiszolgáló ún. GlueRecords -ja ahol csináltam két saját ns szervert (bocsi ez kimaradt a leírásból) azt látják a nsléookup meg ilyenek. Viszont ha ionos.hu ra visszairányítom vagy montjuk a nethely.hu ra akkor 1 perc múlva bejön az azon tárolt oldal, ha a gépre irányítom akkor a legutóbb használt oldal hibaoldala jön be.
2023. febr. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!