Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-ben folyamatosan kapom...

Gmail-ben folyamatosan kapom az üzeneteket, hogy: Befejezetlen kézbesítés - ideiglenes probléma merült fel az üzenet bármi@ bármi számára történő kézbesítéskor. A Gmail még 44 órán keresztül próbálkozik a kézbesítéssel. Mi a hiba?

Figyelt kérdés

- Az emailben közben van több, számomra ismeretlen cím is, akinek elment a levél.

- Érdekes, hogy az elküldött levelek közt nincsenek ezek a levelek, csak az általam küldöttek vannak.



#Gmail #ismeretlen címre
2023. febr. 28. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg azért van, mert a GMail nem tudta továbbítani a leveledet a megadott E-mail szerverre/felhasználónévre.

Biztos jó a címzett?

2023. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fsms ***** válasza:

Lehet rossz az e-mail cím, túl nagy a csatolás, a Gmail nem működik, a másik oldali mail szerver nem működik.

Próbáld meg más e-mail címről küldeni, akkor ki tudsz zárni egy-két hiba forrást.

2023. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy nem én írok. Vírusra gyanakszom, de defender, antimalware nem talál semmit.
2023. febr. 28. 19:23
 4/5 Fsms ***** válasza:

Ha nincs csatolás a levélben akkor nem lehet vírus.

Ha van csatolás szedjétek le és anélkül próbáljátok elküldeni, ha akkor sem megy levelezési probléma. Ha vírus lenne a levélben akkor a fogadó oldalon karanténba rakja, és levágja a csatolását persze ez függ milyen szoftverrel dolgoztok.

2023. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is így jártam mint a kérdező. Az előző válaszolók nem értik. Nem küldtem emailt senkinek, valamiféle vírus küldözget az én címemről mindenféle nem létező címzettnek emaileket, bit.ly linkeket. Hiába változtattam jelszót és jelentkeztem ki az összes eszközről.
2023. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!