Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube appban mért nem tudom...

Youtube appban mért nem tudom már full hd-nál nagyobb felbontásra állitani a lejátszást?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre,hogy míg akár a telefon böngészőjében is,ha a videó lehetővé teszi, simán át tudom állítani

fhd+ vagy uhd felbontásra a videót,ugyanezt az videót az appban full hd -ig engedi állitani és pont.

A pest belvárosában vagyok 1000mbites wifiröl,de amúgy is 5g-s a teló, szóval a hálózat nem lehet gond. Android 13 Köszi a válaszokat



2023. márc. 6. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Néhány Samsung telefonban korlátozva van a felbontás maximum 1080p-re. Ez csak a yt applikációban van így. Függetlenül attól, hogy a telefon kijelzője lehet akár 4K is.
2023. márc. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Korlátozva van a felbontás a yt applikációban. Mivel nem bírná a terhelést, mármint az összeadódott terhelést a szerverpark.
2023. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet ennyi felbontást tud a telefon
2023. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kijelző 2400x1080p,de ha csak full hd lenne akkor is engedné feljebb állitani a videón. Nálam lehet a hiba, mert haver xiami teloján simán be tudja állítani a 4k-t.

Az adatforgalomcsökkentés ki van kapcsolva,ezen kívül még milyen beállitás lehet,ami ezt befolyásolja?

2023. márc. 6. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi értelme lenne 4K felbontású videót letölteni, ha a telefonod nem tud FullHD-nál többet megjeleníteni?


A telefonod 2400x1080, a FullHD meg 1920x1080. A telefonod csak széltében tud 480 pixellel többet megjeleníteni, azt is csak azért, mert más a képaránya, mint a 16:9-es videónak, ahol mindenképp fekete sávot mutatna.


Ha hagyná letölteni a 4K videót, akkor is leméretezné a 4x akkora videót FullHD-re, hogy megjelenítse a képernyődön és pont ugyanazt látnád, mint így is.

2023. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz volt!
2023. márc. 8. 17:58
 7/7 anonim válasza:

Az ok lehet a Youtube alkalmazás beállításai, amelyek korlátozhatják a videók felbontását. Az alábbiakban bemutatjuk, hogyan állíthatja be a YouTube alkalmazást, hogy engedje a nagyobb felbontású videók lejátszását:


Nyissa meg a YouTube alkalmazást a telefonján.

Koppintson a jobb felső sarokban található profilikonra.

Válassza ki a Beállítások lehetőséget.

Görgessen lefelé a lejátszási beállításokig.

Koppintson a Videó minősége lehetőségre.

Válassza ki a 1080p (vagy ennél nagyobb) lehetőséget.

Ha ezek a beállítások nem oldják meg a problémát, akkor javasoljuk, hogy ellenőrizze, hogy a YouTube alkalmazás a legfrissebb verziójával rendelkezik-e. Ha a probléma továbbra is fennáll, akkor lehet, hogy érdemes lehet törölni és újratelepíteni a YouTube alkalmazást, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a legfrissebb verziót használja.

2023. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!