Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok ahhoz, hogy az...

Mit szóltok ahhoz, hogy az Indamail segít az embereknek abban, hogy keressenek egy rendes levelező rendszert?

Figyelt kérdés

Bejelentették hogy fizetős lesz! 2000ft/hó. Mi a jóistent gondolnak ezek? Ki fog fizetni érte? Bukó lesz az egész!

Amúgy is használhatatlan egy ideje...



2023. márc. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Várható volt, hiszen ugyanaz vette meg, mint a Citromailt.

Nem volt anno egy rossz rendszer, de sajnos évek óra már csak megy lefelé a lejtőn. Én nagy Indamailes voltam, de már kb. fél éve én is végleg váltottam. Sok levél meg sem jön, egyre hitványabb az egész...

2023. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

"Mi a jóistent gondolnak ezek?"

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #3-as hozzászólásomban a Citromail kapcsán elmagyaráztam ennek a miértjét - ez érvényes az Indamailre is (ugyancsak a Fjordmailnek adták el, a Centrál Médiacsoporthoz hasonló "körök" tulajdona volt az is).

2023. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Március 28-án egy új e-mail szolgáltatást indítunk el. Az alábbi listában az új e-mail szolgáltatás néhány előnyét gyűjtöttük össze:

E-mail, hirdetések nélkül: A webmail szolgáltatásban, illetve a weboldalon többé nem jelennek meg hirdetések!

Modern webmail: Asztali gépen és mobil eszközökön egyaránt elérhető!

Stabilitás: Közel 100% szolgáltatási idő.

10 GB tárhely: Többé nem okoz gondot a megtelt postafiók!

IMAP/SMTP: Bármilyen modern app/e-mail program használható.

E-mail védelme: Az e-mailekben szereplő adatokat nem használjuk fel hirdetési célokra.


Előfizetési rendszer bevezetése

A megfelelő, minőségi szolgáltatásnyújtás biztosítása nem megoldható a hirdetésekből származó bevételből, ezért egy előfizetési rendszert vezetünk be. Ez egyben azt jelenti, hogy a Indamail további használatához május 3-ig aktiválnod kell előfizetésedet.

A szolgáltatás ára 2 000 Ft/hó; negyedéves vagy éves előfizetés választása mellett. Az első három hónapra 80% kedvezményt adunk az előfizetés árából. Március 28-át követően bővebb információkat küldünk a változásokról és lehetőséged nyílik előfizetésed aktiválására.

2023. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem meglepő, én citromailos voltam, de én is váltottam miután fizetős lett.

Megértem a lépést, a szerverek üzemeltetése pénzbe kerül, ugyanakkor az ár nem a magyar valós átlagfizetésekhez lettek beállítva. igazából ha azt mondanák, hogy évi 2000 ft. Az korrekt lenne (webes tárhelyre ami tartalmaz levelezést is fizetek évi 7000 ft-t) Viszont ez évi 23000 ft körüli kiadás lesz aki használni akarja továbbra is....


Ráadásul hiába biztosít majd a jövőben minőségi szolgáltatást a pl citromailnál rengeteg oldal alapból nem is engedett már citromail-al regisztrálni.


Ami nagyobb baj, hogy főleg a nagyobb weboldalak/cégek online ügyintézési felülete esetén sok helyen nincs lehetőség az e-mailt átírni... Jobb esetben elég egy levél a ügyfélszolgálatnak, vagy új regisztráció, rosszabban meg telefonálhatsz...

Honfoglaló játék esetén pl 3 hete várok, hogy egyáltalán valaki elolvassa a beküldött hibajegyem...

2023. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!