Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi okozhatja azt hogy a net...

Mi okozhatja azt hogy a net Wifin keresztül sokszor elmegy?

Figyelt kérdés

Pár napja lett bekötve a net és wifin keresztül random időközönként elszokott menni van hogy pár másodpercig de van hogy több percig is és van hogy egymás után ismétlődően.

Ha nem központi hiba akkor lehetséges hogy a túlságosan nagy szögben behajtot koax kábel végett lenne? Bár akkor gondolom ez folyamatosan jelentkező hiba lenne.

Furcsa dolog az egészben hogy ez a net hiba leginkább akkor jelentkezik hogy ha a legtávolabbi szobában vagyok bár valószínűleg ez csak véletlen.

Esetleg a router WiFi adójával is lehet gond?

Több nap mire Flipptől kijönnek és gondolkodtam hogy újra húzom a kábelt amit ők beraktak de előtte inkább itt utána kérdezek



2023. márc. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából jó lenne tudni, hogy kábellel jó-e a kapcsolat, de gondolom erre nincs mód, úgyhogy esetleg másik sávra kéne átrakni a routeren a wifit. Szerintem valami berendezés bekavar abba a sávba, esetleg egy másik wifis router.
2023. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdésedet a következő mondatoddal:

"Furcsa dolog az egészben hogy ez a net hiba leginkább akkor jelentkezik hogy ha a legtávolabbi szobában vagyok bár valószínűleg ez csak véletlen."

Egyáltalán nem véletlen. Minél messzebb vagy a routertől, minél több a fal közted és a router között, annál több a veszteség a jelben, annál többször szakad meg.

2023. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!