Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook messenger app-ba...

Facebook messenger app-ba vagy a desktop verzióba csak letiltani lehet ismerőst,törölni nem?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten törölni szeretnék csak néhány ismerőst,nem azért mert probléma van velük,hanem mert van akivel évente egyszer váltok üzenetet,van akivel évek óta nem írtam,és nem szeretném hogy ott legyenek azok közt akikkel rendszeresen írok,viszont letiltani nem szeretnék senkit,csak törölni őket.
2023. márc. 27. 16:27
 1/6 anonim válasza:

Elsőnek próbáld meg azt ami itt 2-es ír



https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..



Ha ez nem jön be (mert nem jelenik meg) akkor tiltsd le egy időre - majd vond vissza tiltást.

2023. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi,de amit belinkeltél a főoldalra visz.

Megpróbálom a tiltást és visszavonást.

2023. márc. 27. 18:01
 3/6 anonim válasza:

ja bocsi ez lett volna az

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


"Ahol látod a beszélgetéseidet, alul van egy gomb, hogy People/Emberek.


Utána a jobb felső sarokban rányomsz a kis kerek ikonra.


Ekkor látni fogod az összes embert, akivel egyszer is beszéltél.


Kikeresed akit akarsz és a neve mellett az (i)-re nyomsz.


Utána lesz egy "Remove contact", magyarul valami eltávolítás."

2023. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A tiltás és visszavonás is néha rakoncátlan. Van akinél úgy működik hogy a face részéből tiltod - vonod vissza. És van akinél a messengerben. Olyan is van aki letiltja - feloldja és egyből megszűnik ez a probléma - de van akinek csak akkor ha kb 1 napig letiltva hagyja. Szóval hogy kinek pontosan mi válik be, arra nincs tuti recept. Próbálgatni kell ;)
2023. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen ez az évekkel ezelőtti régi verzióknál működött..de azóta "fejlesztették" vagyis minden egyes frissítéssel egyre szarabb lesz..

Szerintem az lesz a megoldás ha töröm a jelenlegit,letöltöm valamelyik mondjuk 2021-es verziót amiben még van ismerős törlése opció,abban törlöm a nem kívánt ismerősöket,utána frissítek..

2023. márc. 27. 18:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez volt a megoldás..a 314.1.0.19.119(2021.május) verióban még él az opció,sikeresen töröltem mindenkit.

Azért köszi a segítséget.

2023. márc. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!