Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is mérgelődik a citromail...

Más is mérgelődik a citromail fizetőssé válása miatt, pl. Vatera regisztráció okán, ahol nem lehet e-mailcímet módosítani?

Figyelt kérdés

Citromail:

"A szolgáltatás ára 5 999 Ft/3 hó negyedéves, illetve 23 996 Ft/ 12 hó éves előfizetés választása mellett. Az első három hónapra 80% kedvezményt adunk az előfizetés árából."


2007 óta közel 100%-os a pozitív értékelésem a Vatera oldalamon. Mivel ott nem lehet e-mailcímet módosítani, így, ha megszűnik a citromail fiókom, akkor a Vareta fiókom is oda lesz. 😲🤬🤮

Természetesen írtam a Vaterának, de nem reagáltak megkeresésemre.


El nem tudom képzelni, hogy rághatja a kefét, aki citromail levelezést használ elsősorban és minden, még a hivatalos levelei is oda érkeznek.


Nincs olyan törvény, ami előírná, hogy csak úgy egyoldalúan nem lehet fizetésre kötelezni a felhasználót. Ha pedig nem kíván élni az előfizetéssel, akkor is biztosítani kell a beérkező levelei továbbítását?



2023. márc. 30. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mizu?
márc. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
semmi kül, veled?
márc. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Velem,,

Beteg vagyok,

de sok dolog volna a házkörül,,

Nemtudom csinálni.

márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én váltottam G-mailre.
márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!